Ta_nyaaaaaaa

Mermade Magic Unicorn | Поринемо у казковий світ зефірок?)

Mermade Magic Unicorn | Поринемо у казковий світ зефірок?)
Mermade Magic Unicorn | Поринемо у казковий світ зефірок?)
Mermade Magic Unicorn | Поринемо у казковий світ зефірок?)
Mermade Magic Unicorn | Поринемо у казковий світ зефірок?)

Охх, а ви уже знаєте, що моя любов до цукрових скрабів безкінечна? 💕 Напевно це зрозуміло з попередніх дописів про "смачні" скраби від Tsukerka 🍬

Magic Unicorn - мій другий скраб від Mermade. Першим був HOT HOT BABY 🔥, про який детально розповідала тут 👉🏻 https://club.makeup.com.ua/post/29411/

Однак я зрозуміла, що більше надаю перевагу класичним скрабчикам без "спецефектів" 😅

Скраб знаходиться у прозорій пластиковій баночці з кришечкою, що відкручується.

Дизайн у стилі бренду - рожеві елементи такі як кришечка і наліпка на баночці.

На наліпці зазначені назва продукту, склад, спосіб використання й інша властива інформація.

Об'єм продукту 250 грам.

Ціна стартує від 155 грн.

Консистенція скрабу дуже крута - він в міру густий, не сипучий і не рідкий. Трішки гелевий. Яскраво-рожевого кольору, що нагадує відтінок тієї самої рожевої гумки з дитинства… це ще й підкріплюється відповідним смачним ароматом 🫧

Скрабуючих частинок (у моєму випадку цукру) дуже багато і вони доволі великі та жорсткі. Але я такий формат люблю. І невеликий секретик 🤭: саме такої текстури і жорсткості скраби найбільш ефективні на моїй шкірі.

До прикладу, інші скраби з кавовими, горіхової скорлупи абразивними частинками для мене надто жорсткі, а цей - чудовий.

🍡 Аромат для мене не був відкриттям, адже він - найулюбленіший з усього асортименту ароматів бренду. Це щось про карамельні фрукти, солодку вату і полуничні зефірки. Такі пухкі, солодкі і надзвичайно ароматні 😋

Sucrose, Glycerin, Polysorbate 80, Silica, Oryza Sativa Germ Powder, Butyrospermum Parkii Butter, Vegetable Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Persea Gratissima Oil, Parfum, Tocopheryl Acetate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Aqua, Calcium Aluminum Borosilicate, Linalool, Amyl Cinnamal, Limonene, Geraniol, CI 42090, СI 16255, CI 77820.

🧊 Цукор, який у складі на першому місці як цукроза (вона ж сахароза), солодко й турботливо видаляє з поверхні шкіри ороговілі частинки. Дарує ніжність і м’якість кожній проскрабованій ділянці тіла.

🍚 Рисова пудра працює як природній ексфоліант і делікатно скрабує шкіру, дбаючи про вирівнювання здорового тону. 🌰 Амінокислоти олії жожоба зволожують та захищають шкіру без липкої плівки, збагачуючи її вітамінним комплексом. Також вони покращують еластичність та заспокоюють подразнення.

🌾 Масло ши відоме своїми зволожувальними та живильними властивостями для шкіри.

🥑 Олія авокадо живить та зволожує шкіру.

✨ Блискітки дуже делікатні і ледь помітні. Але наскільки піднімають настрій!)

Також декілька консервантів, ароматизатори та барвники. До них жодних претензій, бо чого ще очікувати від яскравого і ароматного скрабчику?) 🦄

Виробник рекомендує наносити і масажувати скраб протягом 3-5 хв, згодом залишити на 15 хв і лише тоді змити.

Я ж звикла нанести, помасажувати декілька хвилин і змити. До того ж, не завжди є час стільки витримувати після нанесення.

То ж я залишала на 5-7 хв і змивала.

Однак одного разу спробувала залишити скраб на 15 хв, як і радить Mermade і була максимально приємно здивована.

Дівчатка, ті 15 хв того вартують!

Після витримки скрабу на тілі п'ятнадцяти хвилин і його змиття я відчула неймовірну м'якість шкіри. Відчуття чистоти і такої м'якості, наче я щойно наносила лосьйон. Шкіра зовсім не стягнута, стає більш підтягнута після скрабування і така приємна на дотик - шовковиста. Саме такого ефекту у мене ще не було від жодного скрабу, навіть улюблених Fresh Juice!

Крім того, на тілі залишається аромат ще до 2 годин часу, а це приємний бонус. Проте від блискіток не залишається і сліду✨

А сам ефект зберігається протягом декількох днів.

Так як зараз зима і додатковий раз шкіру не травмую, використовую скраб усього 1 - 2 рази на тиждень. Але яка ж шкіра перші два - три дні після використання скрабчику 🤤

Можу рекомендувати цей скраб, адже він не лише гарно справляється зі своєю прямою задачею, а ще й дарує позитив і казковий настрій завдяки неймовірному солодкому аромату та блискіткам 🦄

Для зручності прикріпляю й інші аромати скрабів. Думаю, серед них кожен зможе знайти "свій" аромат 🥰

Дякую, що були зі мною 🫶🏻