Ta_nyaaaaaaa

Целюліт його боявся!!! Скраб Hot Hot Baby від Mermade

Целюліт його боявся!!! Скраб Hot Hot Baby від Mermade
Целюліт його боявся!!! Скраб Hot Hot Baby від Mermade

Розпочну з того, що скраб Mermade Hot Hot Baby - мій перший саме антицелюлітний скраб, до того ж «зігріваючий» 😅

Раніше я користувалася лише моделюючим кремом Eveline, який був навпаки до цього скрабу - охолоджуючим. До речі, він дуже ефективний, придивіться 😉

Скраб Hot Hot Baby представлений у 2 об'ємах: 50 грам та 200 грам.

Ціна відповідно від 68 грн за маленьку пачку та від 177 грн за велику.

Також виробник постарався і склав уже повноцінні набори для боротьби з целюлітом 🔥

Так і вабить придбати його, погодьтеся?)

Скраб знаходиться у пакетику кольору срібної фольги, який переливається голографічними барвами 🌈 Дуже круто)

Є надрізи, аби зручно було зірвати відривну стрічку. Зірвавши її, можна побачити зіп-застібку. АЛЕ тут сталися незручності. Стрічку я відірвала (хоч і криво, дивіться фото), а зіп-застібку відкрити усе ніяк не виходило 🤷‍♀️ Доводилося знову залучати ножиці.

Mermade, загалом ви молодці, але зверніть на це увагу! Бачу, що зауваження на пакування лунають давно, але все ніяк не можуть бути виправлені 🫣

Також у ванні після потрапляння вологи пакетик закривається уже не так добре.

Льова частий гість моїх дописів, але у цій ситуації не зміг устояти навіть Марсік!

На передній частині пакету наліпка з назвою продукту, милого рожевого кольору, між іншим 🤗 Милі і картинки)

Зі зворотнього боку: склад, спосіб використання й інша типова інформація.

Сам скраб представлений у вигляді яскраво рожевих гранул невеликого розміру (більше до середнього, так як не зовсім дрібний порошок).

Цей скраб слід відносити до сухих, так як він не містить жодної допоміжної рідини всередині.

Аромат здалеку здається приємним і солодкуватим, чимось нагадав зефірки 🍡

Однак підношу ніс ближче до упакування, до гранул і відчуваю трохи мильний і гострий аромат перчика 🌶️ Уже без жодного натяку на зефірки.

Склад продукту збагачений червоним перцем 🌶️, міксом кристалів морської солі і цукру 🌊 , натуральні олії авокадо 🥑, а також арганії 🌰 та абрикосу 🍑.

🌶️ Червоний перець відповідає за прискорення мікроцеркуляціі крові, чим запускає процес розщеплення підшкірного жиру.

🧊 Мікс із кристалів морської солі і цукру сприяє відлущенню епідермісу, покращує тон і виводить токсини.

🥑 Перечислені натуральні олії доглядають за шкірою, зволожуючи і живлячи її.

Виробник радить наносити скраб та масажувати протягом 3-5 хв і ще 5 хв витримувати на тілі. Тоді уже змити теплою водою 💧

Я наносила скраб і масажувала його на проблемних ділянка (ніжки і вище) протягом 1.5-2 хв. Скраб не дряпає шкіру, але відчуваються скрабуючі частинки. Однак він доволі швидко розчиняється.

Протягом часу нанесення дискомфорту не відчуваю.

Уже приблизно з третьої хвилини відчуваю тепло, яке з кожною секундою стає більше схожим на печіння. І так, 5 хв я не витримала, уже через 3.5-4 хв я почала змивати скраб. Перші спроби були змивати теплою водою, однак це була помилка. Від цього пекло ще більше, а мені хотілося у ванну з льодом 🧊

Пекло дуже-дуже сильно, тому я ввімкнула холодну воду. Скраб змила доволі швидко, однак відчуття печіння не покидали. У зв’язку з цим я продовжувала охолоджувати ноги і сідниці ще хвилин 20 😅

Чесно кажучи, до такого життя мене не готувало)) Треба було не піддаватися докорам сумління і змивати відразу як навідала така думка.

Почервоніла шкіра ніг, десь навіть плямами, а також почервоніло з цього всього обличчя. Здається, у шоці був весь організм 😅

Дівчата, я не кажу, що продукт поганий, справа у моїй шкірі. Вона дуже чутлива і маю низький больовий поріг. Читала, що когось цей скрабчик просто зігріває, мені ж було «тепленько» ще понад 2 години 🤪

Прочитавши у відгуках, що я не одна така, мені стало трохи легше. А то я подумала знову алергія чи щось по типу того. Але ні, я "нормальна" і все добре 😂

Ууууухххх, ще й який 🔥

Тут трапилося те саме «вау». Адже шкіра миттєво підтягнулася уже після першого використання. А ще вона була надзвичаааайно м‘якенька. Такого ефекту у мене ще не було від жодного скрабу 🥰

Також рельєф шкіри став більш рівним та гладким. Просто вау, враховуючи, що я нічого не очікувала від цього скрабу 🌶️

Хоча б через ефект м‘якості і підтягнутості я хотіла спробувати цей скраб знову, але… досі не наважуся. От згадую те печіння і не наважуюся. Напевно, для себе оберу більш м‘який засіб.

Щиро раджу цей скраб дівчатам, у яких НЕ чутлива шкіра, а ще можливо не така тонка. Ефектом ви будете задоволені, це точно 🔥

Однозначно, цей скраб чи навіть уся лінійка Хот Хот Бейбі не створить чудес, бо треба цілий комплекс для повноцінного результату:

+ спорт 🏋️

+ харчування 🥦

+ догляд 🧴.

Але як одна із складових цієї схеми точно буде ефективною і тішитиме візуальним результатом. Верхній шар шкіри удосконалюється миттєво, а для глибших шарів, думаю, треба буде більше часу і зусиль, до того ж застосування комплексного підходу!!!

А ще пам’ятайте, що ми усі красиві, незважаючи ні на що 💗 Не треба "вестися" на нав'язані суспільством і стандартами з Інтернету стосовно целюліту. Треба усвідомлювати, що целюліт - це уже хвороба, а оті невеликі нерівності на тілі кожної з нас - це суто фізіологія і особливості будови жіночого тіла))

Діліться у коментарях досвідом використання схожих скрабів. З величезним задоволенням почитаю і поспілкуємося на цю тему 🤗