Kate_Beauty

#testmakeupclub

#testmakeupclub

Дуже дякую Makeup за можливість тестування такого класного боксу🥰

Плюси та мінуси консилеру

Плюси:

  • Добре перекриває почервоніння;
  • Не западає в пори;
  • Чудово перекриває синці під очима;
  • Не відчувається як маска;
  • Можна використовувати замість тональної основи;
  • У мене 2 відтінок, і він мені чудово підійшов(спочатку здавався трішки темнішим, але чудово підлаштувався під тон шкіри).

Мінус:

  • Пакування, на жаль, мене засмутило, адже при першому ж використанні зламалась кришечка(вона просто відпала, й як виявилось з коментарів, не тільки у мене).

Висновок: Мені консилер сподобався, бо зі своєю задачею він впорався на ура.

Плюси та мінуси підводки

Плюси:

  • Гарний насичений чорний колір;
  • Хороша стійкість;
  • Не розтікається та не відбивається на повіці;
  • Виходить намалювати гарні стрілки;
  • Не викликає алергічної реакції.

Мінус:

  • Щіточка, особисто для мене, є не дуже зручною, занадто твердою, але стрілочка виходить з першого разу, хоча я не профі з малювання стрілок.

Висновок: Підводка за свою ціну просто супер, адже навіть у мене вийшло на навислих повіках намалювати хороші стрілки, які протримались цілий день.

Плюси та мінуси гелю для душу

Плюси:

  • Класний аромат( насищений цитрусовий);
  • Хороша консистенція;
  • Добре піниться;
  • Шкіра стає м'якенькою;
  • З'являється відчуття свіжості;
  • Чудовий натуральний склад.

Висновок: Гель просто чудовий, мінусів я не виявила. Тепер придивляюсь і до інших засобів від Weleda.

Щодо парфумів, то мені з пробничків дуже сподобався аромат Datura Amatetti. Це приємний, солоденький аромат, який є ніби яскраво вираженим, але водночас і дуже ніжним. На зиму, я вважаю, що це ідеальний варіант.

А ось інші пробнички мені не дуже сподобались, від них аж у мене голова розболілась. Але всеодно я дуже рада, що змогла протестувати ці парфуми й знайти для себе підходящий варіант.