Винник Катерина

Маски від Gliss. Захоплення та розчарування.

Маски від Gliss. Захоплення та розчарування.

у мене вʼюнке (і як звичайно це буває +пористе) волосся. Йому треба "обтяження", щоб не виглядати пуделем))

ідеальним варіантом для мене стала маска protein+. Взагалі це 4в1. пре-шампунь, маска, бальзам/кондиціоне, незмивний догляд за потреби)))

як пре-шампунь та незмивний засіб я не пробувала, хоча що мені заважає🧐?

але маска чи кондиціонер - регулярно (тут у часі витримки різниця лише)). і стан волосся мені подобається)

маска білого кольору з густою нежирною консистенціє. приємний запах.

але вирішила спробувати ще відносно новий формат у догляді за волоссям - експрес-маску.

вона відрізняється всім, крім характерного запаху Гліс)))

1) це рідина прозора, трохи мутна.

2) на флаконі є відмітки з обʼємом. Виробник пише 20 мл за раз, але мені реально багато. Мені 10 "з головою вистачає".

3) спосіб дії - рідина у сузих долонях ніяк себе не проявляє. Просто пахуча водичка. Але коли від увається контакт з водою , вона моментально починає нагріватись та густішими (як філери від Масіл)

4) тримати 7 сек. Дійсно. Коли я (1 раз не показник, я робила кілька разів , щоб точно перевірити, що більше тримати не можна) тримала понад 10-15 сек - волосся пересушувалось. Дійсно, з чого б то. тож , мож і без того сухе волосся ставало не живим та блискучим, а сухим і "стирчастим"

ячерез цей незвичний мені спосіб використання (бо я не встигаю так швидко змивати маску))) я просто перестала нею користуватись.

можоиво, хтось в захваті , але мені субʼєктивно такий формат догляду не підійшов. Це особисте розчарування у Гліссі)))

Але я все одно люблю решту його продуктів))

Маски від Gliss. Захоплення та розчарування.
Маски від Gliss. Захоплення та розчарування.