Skomska Olya

Фарбуюсь з Loreal 💆🏻‍♀️

Фарбуюсь з Loreal 💆🏻‍♀️

Пам'ятаєте про мої маніпуляції з волоссям та вихід з чорного за допомогою Деколорант?) ( про це в пості: https://club.makeup.com.ua/post/17225/ ).

Я завжди фарбувалась 1 відтінком різних фарб, в один період захотіла вийти з чорного , про що описувала в пості , але все ж з часом зрозуміла, що темний -це моє, мені так комфортно, навіть перукарі підтверджують, що личить і мене це заспокоює) .

Виходить , що я з 1 все ж перейшла на 3 відтінок і для мене це вже перемога, адже візуально це темний колір , але не чорний, на сонці має красивий, теплий відтінок.

L'Oreal Paris Excellence Universal Nudes коритсуюсь вже протягом року - це стійка фарба для волосся без аміаку. Обожнюю відтінок 3U.

Колекція розроблена на основі унікальної потрійної дії з використанням фарбуючого крему, делікатного шампуню та живильної маски.

Особливості L'Oreal Paris Excellence Universal Nudes:

- крок №1: фарбуючий крем без аміаку із захисними активними компонентами;
- крок №2: шампунь з оптимальним pH для очищення волосся і шкіри голови із збереженням м'якості;
- крок №3: легка живильна маска, збагачена керамідами для блиску та гладенькості волосся;
- технологія REFLEX U, яка відбиває колір та робить відтінок шкіри обличчя більш привабливим;
- формула для безпечного фарбування волосся;
- інтенсивний і стійкий колір із чудовим блиском;
- на 100 % перекриває сиве волосся;
- збагачена активними компонентами для сили та краси волосся;
- 8 приголомшливих холодних та теплих відтінків.

Фарбуюсь з Loreal 💆🏻‍♀️

Видавлюю вміст тюбика з фарбою у флакон з окислювачем і добре струшую.

Отриману суміш наношу на волосся від коріння до кінчиків (або лише на корінь, залежить від ситуації). Особисто я залишаю на 35 хвилин. Потім добре очищую волосся м'яким шампунем.

І використовую маску, що кондиціонує, і промиваю волосся водою (маска чудово живить, волосся пряме, наповнене , слухняне , вистачає її на декілька раз, дуже подобається)

Отримую ось такий результат .

Фарба чудово носиться, змивається рівномірно. Не сушить та не палить волосся.

Я дуже задоволена, рекомендую!)