Zera Khaibulaeva

Montale Mukhallat

Montale Mukhallat

Один з моїх «промахів» у покупках проників парфумів

Після парфумерного конкурсу почала по-іншому ставитисьдо парфумів. Вирішила пошукати свої невдалі пробники. Але невдалі вони може тільки для мене, бо може комусь саме такий аромат сподобається.

Я не вмію гарно описувати аромати, я не дуже розбираюсь в них. Але спробую описати по своїх відчуттях.

Пробник парфумованої води Montale Mukhallat лежав протягом року, іноді я йому пробую давати новий шанс. І розумію, що він все-таки важкий для мене. Влітку мене аж душить, а сьогодні він мені здався вже не таким насиченим, не таким голосним, трохи спокійнішим. Чи то трохи відлежався , чи зі зниженням температури звучить спокійніше.

Парфюм на масляній основі, має червоний колір, тож одяг може зафарбувати.

Аромат нішевий, унісекс, східний, гурманський .

Початкова нота-суниця, солодкий мигдаль.

Нота серця-ваніль, перуанський бальзам

Кінцева нота - білий мускус.

Перші мої спроби були прям дуже мені різкі, дуже солодкі, аж занадто. А сьогодні при нанесені на запʼястя він мені сподобався 🤔 Але ненадовго, спочатку я нюхала свою руку, відчувала суницю, а потім мене накрило ваніллю та мускусом і я хочу його змити🫣 А ще він дуже стійкий на шкірі.

Тож такий от аромат. Не знаю, чи був корисним мій опис, але у всіх смаки різні, може це чийсь самий улюблений аромат 🫶

Montale Mukhallat