Perfect Match: консилер від Maybelline та тональний від L’Oréal!
Якщо ви хочете собі рівний тон та красиве висвітлення, купуйте цю парочку. Окремо вони працюють також класно, але в тандемі ви отримаєте гармонійний колір обличчя та залишитесь живою людиною, а не пластиковою лялькою!
Якщо тон був для мене перевіреним варіантом, то до консилера я ставилась скептично. Але з першої ж спроби це любов! Пряме попадання в сердечко!