swn_aln

Perfect Match: консилер від Maybelline та тональний від L’Oréal!

Perfect Match: консилер від Maybelline та тональний від L’Oréal!

Якщо тон був для мене перевіреним варіантом, то до консилера я ставилась скептично. Але з першої ж спроби це любов! Пряме попадання в сердечко!

Perfect Match: консилер від Maybelline та тональний від L’Oréal!
Perfect Match: консилер від Maybelline та тональний від L’Oréal!

Так, він не перекриває почервоніння повністю і не приховує висипи чи певні недоліки. Але він добре матує пори, не забиває їх, шикарно підлаштовується під ваш тон шкіри, не скатується і не підкреслює лущення. Це хороший варіант для будь-якого типу шкіри.

Лише особливого ефекту зволоження я не помітила, але не сушить шкіру і на тому дякую!

Стійкість 8/10. Він витримає весь робочий день в офісі, але якщо вам треба потім бігти далі - краще нанести його трохи знову.

Добре наноситься мокрим спонжем.

Почну з руки. Коли ви затестите його не на обличчі, то можете подумати "та шоб я ще раз замовила косметику з інету!!!" В житті він віддає розовинкою на руці.

Має не дуже зручний аплікатор, який завеликий для мого обличчя і з яким треба приловчитися для нормального по кількості нанесенні на обличчя. Раджу мати для нього окремий браш.

Як бачите, особисто на моєму обличчі його забагато по області нанесення, тому що я використовувала саме рідний спонж на тюбіку. Тому беріть окремий браш та маленький спонж для окремих ділянок!

Все одно він круто маскує синці і почервоніння біля крил носа. З цим консилером дуже круто робити контуринг в стилі Кардашьян.

Стійкість як і у тону, але скатується в складках ока :(

В перших хвилинах нанесення кольори можуть відрізнятися від заявлених. Я спеціально виставила фото через пару секунд після нанесення щоб ви розуміли, який буде результат на початку і не лякалися, бо через 5-7 хв тон стабілізується і оп, вже не такі яскраво вираженні, а ПРИРОДНІ!

В кінці будо б непогано це діло припудрити прозорою/в тон пудрою :)

swn_aln
5
Підписники
0