Viktoria_Ilnytska

Про мій догляд за волоссям🫧

Про мій догляд за волоссям🫧

Волосся для кожної з нас є чи не одним з найважливіших інструментів у сфері краси✨ Це наша сила, врода, впевненість.... І в кожної з нас, воно унікальне по своєму💫

Моє довге, пряме та русе від природи волосся пережило техніку мілірування ще з шкільних років, часто обрізала чілку і відрощувала назад, фарбувала його в темний шоколад🍫, вишла з темного без сильної шкоди у блонд, в період ковіду фарбувалась у золотистий блонд, далі техніка ейртач, на якій я зупинилась і раз на рік ходжу на фарбування✨

В догляді в мене все просто:

-шампунь 1

-шампунь 2, який я чергую

-маска

-олійка для кінчиків

Про мій догляд за волоссям🫧
Про мій догляд за волоссям🫧
Про мій догляд за волоссям🫧

Наразі користуюся наступними засобами:

  1. СР-1 шампунь який мене повністю влаштовує: запах, швидко піниться, делікатно очищає, після змивання волосся стає ніжним на дотик
  2. Cien з аргановою олією - робить волосся блискучим та шовковистим. Нічого особливого.
  3. Маска для волосся Honey - це моя таємна зброя у боротьбі з сухістю та ламкістю волосся. Вона зволожує та живить довжину до кінчиків, роблячи їх шовковистими та слухняними.
  4. Олійка для волосся - це завершальний крок в моєму догляді. Я використовую її для додаткового живлення та блиску. Так як в мене їх багато, якусь конкретно виділяти не буду, хіба що напишу окремий пост💫