O_Skomska

Всі пишуть про парфуми та косметику , ну а я про крем-мило "Нектар. Персик і авокадо"😂

Всі пишуть про парфуми та косметику , ну а я про  крем-мило "Нектар. Персик і авокадо"😂
Всі пишуть про парфуми та косметику , ну а я про  крем-мило "Нектар. Персик і авокадо"😂

Aqua Cosmetics Group – це одна з найбільших українських компаній з виробництва косметичних засобів та товарів для підтримки чистоти в будинку.

Моє перше мило було - від Нектар. Кокосовий рай🥥, про нього я згадувала в пості: https://club.makeup.com.ua/post/19694/ , дуже сподобалось, тому я вирішила знову купити продукцію даної фірми, але спробувати інший аромат , придбала - Персик і авокадо 🍑🥑. Об'єм: 1000ml.

Виробник зазначає, що продукту насичений натуральними інгредієнтами, серед яких провітамін В5, екстракти персика й авокадо. Активні інгредієнти сприяють підтриманню оптимального рівня гідратації, а також не руйнують природний кислотно-лужний баланс.

Мої враження:

  • мило має зручний формат дой-паку, якого вистачає на довго ;
  • густа консистенція, яка чудово піниться та гарно очищає;
  • не сушить і не стягує шкіру рук ;
  • має приємний аромат персика .

З мінусів :

Не подобається дизайн, але це чисто мої відчуття і це не так важливо , адже переливши мило в дозатор , дой пак просто ховається в тумбочку). Наразі це всі мінуси😌

Мило з персиком має більш інтенсивний та солодкий аромат , він приємний , але порівнюючи мій фаворит все ж залишається Кокосовий рай♥️🥥