KsuLv

Чи є фен функціональніший за Dyson?

Чи є фен функціональніший за Dyson?

Привіт, красуні 🌸

Сьогодні розповім вам про пошуки фену, який буде максимально щадним для мого освітленого і доволі пошкодженого волосся.

У моєму вішлісті на День народження давно був Dyson. Чому саме він? Бо то модно і популярно, маркетинг робить своє. В технічних характеристиках на той момент я не розбиралась. Згодом спробувала цей фен у своєї подруги, мої враження:

🟪 цікавий дизайн;

🟪 майже безшумний, що здивувало 😍

🟪 різні насадки, режими швидкості і потужності.

Але чи варта шкурка вичинки?

Розпочався пошук аналогів, адже для мене основним у фені є не дизайн і звук, а саме його вплив на моє волосся.

На просторах інтернету натрапила я на фен Philips з технологією SenseIQ. Ця технологія забезпечує персоналізоване сушіння!!! Звучить дуже сильно, згодні? Як же це відбувається?

Фен оснащений інфрачервоним сенсором , що вимірює температуру волосся під час сушіння (в той час як інші фени вимірюють лише температуру повітряного потоку), а розумний мікропроцесор регулює температуру сушіння понад 12 000 разів за сеанс, щоб запобігти перегріву та пошкодженню волосся. Здається, це те, що потрібно.

Далі почала порівнювати характеристики фену Dyson і Phillips:

Потужність: 1600 Вт (Dyson), 1800 Вт (Phillips);

Іонізація: наявна у обох;

Тип мотору: АС- перемінний ток (Dyson), DC- постійний ток (Phillips). Гугл пише, що перемінний ток краще, тому що він дозволить фену служити довше при частому використанні (мова йде про салона краси, перукарні);

Кількість швидкостей та температур: у обох однакова;

Насадки: Насадка-концентратор, Дифузор, Насадка-гребінь із широкими зубами, Насадка для дбайливого висушування, Насадка для неслухняного волосся (для випрямлення)-Dyson.

Диффузор, Концентратор 7 мм, Насадка-массажер - Phillips.

Вага: 0.68 кг (Dyson), 0.92 кг (Phillips);

Додаткові характеристики:

4 рівні нагріву:

▪️ 100 °C - швидке висушування та укладання волосся

▪️ 80 ° C - стандартне висушування волосся

▪️ 60 °C - дбайливе висушування

▪️ 28 ° C - потік прохолодного повітря - Dyson

▫️ Розумний мікропроцесор регулює температуру

▫️ Цифровий інфрачервоний сенсор визначає температуру волосся

▫️ Технологія SenseIQ

▫️ Зберігає до 95% природної вологи волосся - Phillips.

Вартість: ≈20 000 грн - Dyson, ≈15 000 грн - Phillips.

Отож, я обрала Фен PHILIPS BHD827/00 SenseIQ.

Чи є фен функціональніший за Dyson?
Чи є фен функціональніший за Dyson?

🟪 Фен має гарний "дівчачий" дизайн;

🟪 Швидко і якісно висушує моє волосся (за 7 хв);

🟪 Волосся рівне і не електризується (функція іонізації в ділі 😄);

🟪 Завжди використовую інтелектуальний режим (фен дійсно сам змінює температуру повітря в залежності від вологості/сухості волосся: спочатку температура потоку повітря висока, а вкінці сушки вона автоматично знижується);

🟪 Якість волосся візуально стала кращою.

Отже, своїм подарунком я задоволена на всі 100% і про вибір не пожалкувала ні разу;

Дякую за увагу 🫶