Viktoria_Ilnytska

Масло для волосся✨

Масло для волосся✨

Почну з цих капсулок🍬

Олійка в капсулах від Ellips🌸

Обрала мікс, тому що люблю змінювати, чергувати різні олійки✨

Намішали мені з екстрактом манго, олія лаванди, екстракт персика, і т. д.😁 Мають відновлюючий ефект, надають сяяння волоссю, зменшують ломкість… Запахи приємні та не різкі, консистенція така як треба👌🏻 Плюс дуже зручні у використанні, є в пластинках та в баночках.

Олія від L’Oreal Paris 6 квіткових масел

Консистенця така як має бути зазвичай в маслах. Цю олійку хочу відзначити, адже окрім насиченого квіткового запаху, вона дійсно робить свою справу - живить, надає блиску волоссю та згладжує посічені кінчики🧡 Підійде усім типам волосся а така баночка прослужить не один рік🙌🏼

Олійка арганова, яка вже майже на дні🫶🏻 підкорила мене своєю якістю, на яку я спочатку не розраховувала через низьку ціну😅 Так, упакування дешеве, баночка пластмасова, та те що всередині це 🔥 Вона стала однією з улюблених так як гарно живить кінчики, надає блиску, захищає від посіченості🧡

Олійка від Isana з пітаєю та «тропічними фруктами». Що ж, запах вражає - дуже солодкий🍭. Консистенція, як на мене, для масла є за рідкою. Виробник пише що підходить для сухого та пошкодженого волосся, але після нанесення сухість на дотик так і лишається, коротше - мені не підійшла😐