Швець Карина🤍

#ВолоссяМріїЗБондРіпеа

#ВолоссяМріїЗБондРіпеа

Я довго вагалась, чи брати цю серію (навіть не дивлячись на акцію), тому що моєму волоссю наразі більше потрібне очищення, аніж відновлення.

Але приємні знижки переконали мене в тому, що треба пробувати нові лінійки улюбленого Ельсев, тому я не змогла б спокійно спати, якби не накупила собі догляду) з серії Bond Repair взяла лише шампунь на кондиціонер - мені цього цілком достатньо.

#ВолоссяМріїЗБондРіпеа

Мені дуже подобається дизайн цієї лінійки, він виглядає стильно і дорого.

Об'єм шампуню складає всього 200 мл, хоча зазвичай у Elseve мілілітраж або 250. або 400.

Аромат ну дуже приємний, з флакону він пахне по-одному, а на волоссі під час миття вже зовсім по-іншому. Він доволі інтенсивний, прямо таки парфумований, схожий на стандартні аромати шампунів бренду, але більше з нахилом в цитрусовий унісекс)

Текстура гелева, рідка, білого кольору з маленькими перламутровими вкрапленнями.

Взагалі лінійка направлена на тотальне відновлення пошкодженого волосся за рахунок вмісту лимонної кислоти у засобах - конкретно про шампунь виробник вказує, що він має природний рівень рН і не пересушує волосся. Шампунь містить 5% лимонної кислоти.

🟥AQUA/WATER: Основна складова частина, вода.

🟥SODIUM C14-16 OLEFIN SULFONATE: Поверхнево-активна речовина, яка допомагає очищати шкіру і волосся.

🟥COCAMIDE MEA: Поверхнево-активна речовина, що поліпшує піноутворення та очищення.

🟥GLYCERIN: Зволожувач, притягує вологу до шкіри компонент НЗФ

🟥COCAMIDOPROPYL BETAINE: ПАР з кокосу.

🟥GLYCOL DISTEARATE: Емульгато

SODIUM LAUROYL SARCOSINATE: ПАР

🟥PARFUM/FRAGRANCE

🟥HEXYLENE GLYCOL: Розчинник

🟥COCO-BETAINE: м'яка ПАР

🟥SODIUM HYDROXIDE: Регулює рівень pH продукту.

🟥SODIUM CHLORIDE: для регулювання консистенції продукту.

🟥SODIUM BENZOATE: Консервант

🟥HYDROXYPROPYL GUAR: полегшує розподіл продукту.

🟥HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE: Зміцнюючий засіб для волосся.

🟥HYDROXYCITRONELLAL: ззапашник

🟥PEG-55 PROPYLENE GLYCOL OLEATE: Емульгатор

🟥SALICYLIC ACID: Ексфоліант, bha-кислота

🟥POLYQUATERNIUM-7: Зміцнюючий засіб для волосся.

🟥LIMONENE: запашник

🟥BENZOIC ACID: Консервант

🟥LINALOOL: запашник

🟥BENZYL BENZOATE: запашник

🟥PROPYLENE GLYCOL: Зволожувач

🟥CARBOMER: Регулює консистенцію продукту.

🟥CITRIC ACID: Регулює рівень pH продукту.

🟥HEXYL CINNAMAL: запашник

Не дивлячись на те, що склад доволі м'який, без агресивних миючих речовин, я б не назвала шампунь надто лагідним та делікатним.

Він ШИКАРНО піниться, з маленької горошини утворюється пишна і велика кількість піни. Цим він мені нагадав шампунь-ванну Керастаз з останнього тестування.

Корені добре промиваються навіть за один раз (хоча я завжди мию голову шампунем двічі), майже до скрипу. Довжина помірно сплутується, але я не можу назвати це мінусом, тому що не утворюється колтун, просто волосся від активних масажних рухів по шкірі голови трохи сплутане.

Якщо все ж промивати шкіру голови двічі, то є ризик пересушити довжину. Мабуть, все ж не дарма в лінійці є пре-шампунь, який я проігнорувала (ну не люблю я такого типу продукти і додаткові кроки при митті голови).

Туба об'ємом 150 мл, що теж відрізняється від стандартних об'ємів кондиціонерів у бренду - зазвичай вони ідуть по 250 мл.

Аромат схожий на шампунь, але мені він здався менш інтенсивним. Кондиціонер вже містить 10% лимонної кислоти.

⬜️AQUA / WATER: Основна складова частина, вода.

⬜️CETEARYL ALCOHOL: Емолент

GLYCERIN: Зволожувач,компонент НЗФ.

⬜️BEHENTRIMONIUM CHLORIDE: Антистатичний і зміцнюючий засіб для волосся.

⬜️DIMETHICONE: Силікон, який утворює захисний шар на волоссі.

⬜️BIS-CETEARYL AMODIMETHICONE: Силікон, який полегшує розчісування волосся і захищає його від пошкоджень.

⬜️CETYL ESTERS: Зміцнюючий і згладжуючий засіб для волосся.

⬜️SODIUM CITRATE: Регулює рівень pH продукту.

⬜️CITRIC ACID: Регулює рівень pH продукту.

⬜️ISOPROPYL ALCOHOL: Розчинник

⬜️DICETYLDIMONIUM CHLORIDE: Антистатичний і зміцнюючий засіб

⬜️COCO-BETAINE: ПАР з кокосу

⬜️HYDROXYPROPYL GUAR: Зміцнюючий засіб, що полегшує розподіл продукту.

⬜️SODIUM CHLORIDE: сіль для регулювання консистенції

⬜️HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,LINALOOL, HEXYL CINNAMAL, PARFUM / FRAGRANCE: запашники

⬜️PHENOXYETHANOL: Консервант

⬜️STEARETH-6, PEG-100 STEARATE, TRIDECETH-10, TRIDECETH-3: Емульгатори

⬜️ACETIC ACID: Регулює рівень pH продукту.

⬜️TRISODIUM HEDTA: хелатуючий агент

⬜️CANDELILLA CERA / CANDELILLA WAX: Природний віск

⬜️ISOPROPYL MYRISTATE: Емолент

⬜️AMODIMETHICONE: Силікон, який полегшує розчісування волосся і захищає його від пошкоджень.

⬜️CETRIMONIUM CHLORIDE: Зміцнюючий засіб для волосся.

Кондиціонер має щільну кремову консистенцію, яка тримає форму, білого кольору.

Не можу сказати, що витрата економна, тому що на свою довжину нижче лопаток я використовую кількість, яка поміщається в долоню. Методом проб я визначила, що це є оптимальним нанесенням, адже коли продукту менше, то волосся більш сухе.

Він добре розгладжує волосся, воно легко прочісується гребінцем у мокрому стані, волосинки не випадають. Також мені сподобалось, що не дивлячись на щільну текстуру, кондиціонер не жирний і дуже легко змивається, не лишаючи після себе жирної плівки на волоссі та на шкірі.

Звичайно ж, додаю фото волосся.

На виході воно живе, блискуче, розсипчасте, не переобтяжене, дуже м'яке на дотик, одним словом - приємне. Але я відчуваю деяку пересушеність пасм, тому буду чергувати цю лінійку з іншими, які маю в своєму арсеналі. Можливо, з пре-шампунем з цієї серії ефект був би набагато кращим, але я пробувала комбінувати засоби з пре-шампунем з тієї ж лінійки Прем'єр від Керастаз - ефект був однаковий що з ним, що без.

Загалом лінійка непогана, не дивляись на те, що вау-ефекту я і не побачила.

Шампунь хоч і має невеликий об'єм, проте витрачається значно економічніше, ніж шампуні з інших лінійок Elseve.

А аромат цієї серії я не можу передати, його треба лише відчути при використанні засобів)

Чи можу рекомендувати? Так✔️ спробувати однозначно варто, особливо поки ця лінійка на знижках) я можливо все ж таки докуплю пре-шампунь, щоб вже точно оцінити ефект від всієї серії повністю. Але і без нього теж добре)