Olga Vyhivska🌷

#ВолоссяМріїЗБондРіпеа

#ВолоссяМріїЗБондРіпеа

В мене пошкоджене волосся після 2 років фарбування технікою air touch кожні 3 місяці. Останні півроку я перейшла на звичайну фарбу і намагаюся відновити волосся (знаю, що краще відновлення - це просто відрізати, але поки не хочу, бо буде закоротко😁).

Тому побачивши рекламу нових засобів, звернула на них увагу, але ніяк не рішалася замовити, поки не побачила акцію за відгуки😁.

Тепер в мене є 3 засоби BOND REPAIR: пре-шампунь, шампунь та кондиціонер. Далі розкажу детальніше про кожний.

#ВолоссяМріїЗБондРіпеа

Відновлювальний пре-шампунь для пошкодженого волосся - це SOS-засіб, який спеціально розроблений для догляду за дуже сухими, стоншеними та травмованими локонами. Він з 12% відновлювальним комплексом з лимонною кислотою.

Засіб має приємний аромат, я би сказала, що аромат яблука.

Текстура приємна кремова. Легко розподіляється по вологому волоссю.

Застосування: наности на вологе волосся на 5 хвилин, потім змити водою і приступити до миття голови шампунем.

Шампунь містить 5% відновлювального комплексу з лимонною кислотою та допомагає відновити пошкоджені зв'язки всередині волосяних волокон, сприяючи регенерації його структури і покращенню вигляду.

Шампунь добре піниться та має приємний аромат.

Відновлювальний кондиціонер з 10% відновлювальним комплексом з лимонною кислотою. Має дбати про волосся, надавати йому мʼякості та полегшувати розчісування.

Консистенція кремова, запах приємний, легко розподіляється по волоссю.

На 1 фото, моє волосся після іншого шампуню та кондиціонеру без додаткових доглядових засобів висушене феном, на 2 фото після засобів від L'Oreal Paris Elseve BOND REPAIR.

Важко щось говорити про відновлення після 1 миття, але я бачу кращий косметичний ефект, ніж від попередніх засобів.

Також, при використані додаткових засобів при сушінні, волосся буде виглядати краще☺️.

Тож, серія BOND REPAIR мені сподобалась. Обовʼязково залишу додатковий відгук пізніше.