Zhukovka 🌸

Крутезний ліквід від Davines 🖤🤍

Крутезний ліквід від Davines 🖤🤍
Крутезний ліквід від Davines 🖤🤍
Крутезний ліквід від Davines 🖤🤍
Крутезний ліквід від Davines 🖤🤍

Цікавий Факт *
Це італійський бренд, який виготовляє професійну косметику для догляду волоссям та шкірою. Сімейний бізнес , який з 90-х років почав виготовляти косметику для таких міжнародних будинків моди як Fendi , La Perla и т.д

Ліквід і його данні 🧴
Засіб випускається в двох об'ємах : 300ml , 100ml
Пляшечка зроблена якісно. Прозорий флакон з чорною кришкою - все у стилі лінійки Оі 🖤🤍 Доповнюють стиль наліпки , які несуть на собі детальну інформацію і значок Vegan Friendly 🐰
Кришечка-викрутка , якою досить зручно користуватись мокрими руками .
Аромат у засобу різкий, трав'яний 🌿
Сам ліквід - це прозора рідина, трохи щільніша за воду. При контакті з волоссям утворює хімічну реакцію і стає дещо теплим, як мені здалося.
Цей невагомий засіб миттєвої дії надає волоссю неймовірного блиску і шовковистості , вже після першого використання волосся здоровіше !
Кому підійде ?
Власницям
- пошкодженого
- тьмяного
- сухого
- заплутаного
- освітленого ( блонду ) волосся

- Промиваю двічі шампунем шкіру голови. (У мене повишений pH шампуня, тому для довжини необхідні сильні засоби ! )
- Прибираю зайву вологу за допомогою рушника
- Наношу необхідну кількість ліквіду від Davines . Спочатку на долоні , розтираю і далі вже на пасма
- Витримую до 1 хв ( засіб миттєвої дії )
- Змиваю просто водою
- Прибираю зайву вологу
- Закриваю кондиціонером цієї ж лінійки Оі від Davines (всі процедури з волоссям необхідно закінчувати кондиціонером, він має кислий pH, котрий, в свою чергу, закриває волосяні лусочки)
- Витримую ~ 5 хв і змиваю
- Замотую волосся у рушник ( Бережно!)
- Приступаю до сушки феном ( Не забуваємо про термозахист, я сьогодні наносила All in One молочко від Davines Oi )
- Коли волосся вже майже сухе , я прочесую пасма гребінцем для рівномірного розподілу температур і досушую потім феном до кінця
- Трішки танців не завадить

Як ви вже здогадалися , я ОДНОЗНАЧНО рекомендую данний засіб ! Його величезний плюс - це відсутність витримки! Неперевершений результат за лічені секунди. Волосся більш якісне і здорове, кінчики доглянуті і міцніші . Супер сяйво і неземна шовковість ✨ Здається, що виробники додали до складу трішки магії 🪄✨

Як і обіцяла - палке відео в студію 🔥