Zhukovka 🌸

Я йду на побачення !

Я йду на побачення !
Я йду на побачення !

Мій чоловік є прихильником натуральної краси, наші побачення проходять без червоних помад і Smoky Eyes, тому мій MakeUp без мейку🌿


Головна моя задача приховати недоліки , в моєму випадку почервоніння, котре присутнє на моєму обличчі з настанням холодів ❄️


Для цього я наношу спочатку зволожуючий крем від Mermade "No Boring Day's" , а далі вже перекриваю почервоніння за допомогою СС крему від Flomar . Мені дуже подобається , як він приховує недоліки і вирівнює тон обличчя, часто використовую його замість тональної основи.
Наразі мій тюбик вже закінчується і я планую його повторити. Можливо ви знаєте достойний СС, з радістю спробувала б для порівняння ☺️


На вилиці я додала трішки натуральних рум'ян від Alterra , вони не представленні на MakeUp, але прекрасні в роботі ,огляд на них за посиланням :
https://club.makeup.com.ua/post/16393/


Далі просто зірочка моєї косметички - ілюмінайзер від Flomar . Я просто обожнюю його , особливо пасує до легкого та натурального макіяжу, а також для фотосесій 📸 . Він делікатно підсвічує необхідні зони , без виразного сяяння, як у хайлайтеру. Обличчя набуває здорового вигляду та свіжості 💖

Використовую контурний олівець від Lamel, злегка підкреслюючи контур !


І на завершення 🎀 Наношу на губи блиск від Maybelline Lifter Gloss в 002 відтінку 👄! Виглядає дуже ніжно , губи зволожені і солоденькі на смак 🤤. А поєднання з олівчиком робить губи візуально збільшеними ❤️ Те що треба на побачення чи не так ?)