Яна Козачок

Туш від Eveline - чудова бюджетна знахідка! 😍

Туш від Eveline - чудова бюджетна знахідка! 😍

Близько двох тижнів тому купила, щоб затестити цю туш і була приємно здивована результатом. Ця туш за ціною ~90 грн - чудова 😍 Адже вона нічим не відрізняється від туші з дорожчого сегменту

Туш від Eveline - чудова бюджетна знахідка! 😍
Туш від Eveline - чудова бюджетна знахідка! 😍

Щіточка є доволі зручна. Форма трішки вигнута, що дає змогу легко та якісно промалювати всі війки.

Моі вії не є дуже короткими, але також і не дуже довгі. Не можу сказати, що туш зробила якийсь супер-пупер ефект, але так, вії стали візуально довші та густіші і чорніші. І тепер їх гарно видно, а за рахунок цього очі стали виразніші 👀

Змиваю я зазвичай очі просто гідрофільною олією і туш змивається не скажу, що легко, але й не важко. Якщо перед тим змиваю ще ватним диском з міцелярною водою, то легше виходить. Але і в тому, і в тому варіанті не потрібно сильно терти очі, туш змивається легко.

Ще одним важливим пунктом при виборі туші є те, як вона тримається протягом дня і чи не осипається. Ця туш не є водостійка і вона буде розтікатися, коли потрапить вода, але якщо без води - вона чудово протримається протягом усього дня. Інколи я вже в кінці дня помічаю трошечки чорного під очима, але, повторюсь, це вже у кінці дня. А так, то туш тримається чудово, ніколи не помічала, щоб вона осипалась, коли я торкаюсь до ока чи до вій.

Якщо підсумувати, то цю туш я буду купувати ще не один раз,адже за свою ціну - вона супер!♥️

Але також хочу спробувати якісь інші від Eveline. Тому прошу вашої поради та рекомендації ☺️