Hrystja_

Алое в капсулах…

Алое в капсулах…

Якщо ви ще не чули про цей хіт 2023 року, то вам точно потрібно почути🤣.

Тепер всі масово пʼють алое. Мене зацікавила реклама дієтологів, і я почала вивчати, для чого взагалі це треба.

Алое дуже допомагає при порушенні обміну речовин, для покращення травлення.

Мені якраз це було необхідно. Якщо після перших пологів в мене так-сяк внормувався обмін речовин, то після других - ніяк не міг. І що я тільки не робила🤷🏻‍♀️. Доки пила таблетки курсом, які виписували лікарі- все було ок, як тільки переставала- та сама проблема. А ще й панкреатит весна- осінь любив про себе заявити.

Тому подумала, що ці капсули - це моє спасіння🤔. Звичайно, я не пʼю все підряд, потрібно воно чи ні. Я здала аналізи, зробила УЗД, і тільки після цього почала їх приймати. Це біодобавка, з повністю безпечним складом, яка майже не має побічних ефектів...але я все рівно спочатку обстежують, а вже потім починаю курс.

Пʼю по дві капсули зранку, за 30 хв до їжі. Є ще у формі гелю, але такі мені і зручніші, і комфортніше пити.

Алое містить безліч ферментів, корисних речовин, амінокислот. Не буду зараз описувати всю користь, в Гуглі є дуже багато цікавих статей про алое, і навіщо його пити.

Я реально побачила зміни через тиждень після вживання.

В мене не тільки покращився, а й нормалізувався обмін речовин, мене наразі зараз не турбує панкреатит.

Надіюся, що також підвищиться імунітет, як запевняли науковці.

А ще я побачила зміни в шкірі: вона ніби світиться і сяє здоровʼям. Звичайно це може бути від того, що нарешті вивільнилося моє внутрішнє світло від колагенової сироватки 🤣 (хто читав мій допис, той зрозуміє😜). Але я, все таки, думаю що це саме від цього алое.

І зранку не прокидаюся така, ніби цілу ніч гуляла. Та й взагалі легше прокидатися стало.