Milans

Палетки тіней Urban Decay Naked ❤️

Палетки тіней Urban Decay Naked ❤️

Поповнила колекцію палеток тіней, ще одними Naked 🤯

Я не сильна прихильниця Urban Decay,хоча судячи з допису то й не скажеш… Але тіні їх довподоби. Почну с того що перші Urban Decay в мене зʼявилися Naked 2 Basics (mini), оцінивши їх я придивлялась на велику Naked 3, і придбала. З того часу велику я майже не використовую, просто вона є. Мені не дуже зручно нею фарбуватись, та й возитися з нею теж. Тому мені потрібно було щось придбати натомість, і тут я побачила що є naked 3 mini і звісно я її придбала 👌

Я прискіплива до тіней. Можливо занадто 🙁

Мені зручно таку форму використовувати, кольори відповідні, та доречні для будь якого підтону шкіри, та будь якого віку, елегантні.

Також вони поєднують тона так, що це не викликає запитань. Наприклад обираючи нові маленькі палетки, в яких 6 кольорів, мене не влаштовує що 2 чи 3 тона (половина палетки) не мазюкальні, тобто дивишся і думаєш «от як в цій палатці опинились такі 2 кольори які взагалі не з цієї гамми» мені важливо щоб усі кольори мені підходили.

Напевно тому я й зацікавилась саме Urban Decay, тому що для мене це най універсальніші тіні.

До фото додала яскраву, та улюблену палетка Huda Beauty Rose Quartz 🫶

Допис на неї робила раніше 👇

https://club.makeup.com.ua/post/11225/

Палетки тіней Urban Decay Naked ❤️
Палетки тіней Urban Decay Naked ❤️
Палетки тіней Urban Decay Naked ❤️