Ta_nyaaaaaaa

Поговоримо про хайлайтери? ✨

Поговоримо про хайлайтери? ✨

Всім привіт 🤗

Сьогодні пропоную поговорити про хайлайтери, а також поділюсь своїми улюбленцями, так би мовити міні-колекцією) Усі вони випробувані часом, тому перепрошую за їх зовнішній вигляд 😅

Не скажу, що я прям сорока-ворона, бо не падка на різні блискучки типу шимерів, блискучих тіней і тд. Однак хайлайтери – моя слабкість. Жоден макіяж без них не обходиться. Для мене вони - це один з найважливіших елементів макіяжу, який допомагає створити свіжість, надати природнє сяяння обличчю, підсвітити потрібні ділянки.

Отож, розповім про кожен зі своїх хайлайтерів, коротко і про головне: текстуру, вигляд на обличчі.

До речі, вкінці багато фото хайлайтерів на моїй шкірі у макіяжах, тому читай і гортай донизу :) Їх так багато, тому що стараюсь якнайкраще передати відтінок та текстуру кожного із продуктів.

Поговоримо про хайлайтери? ✨

Ще близько року тому надивилась відео в тік-тоці і побігла за цим чудом) Повезло двічі - палетка була у моєму місті, ще й виявилася на знижці. 3 хайлайтери, загальною масою 20 г обійшлись мені всього у 70 грн.... ШОК. Ще тоді я подумала, що об'єм ого-го і вистачить напевно на все життя. Він:

  • різноманістність відтінків у кількості 3 шт дає можливість створювати різні образи та підбирати хайлайтер під настрій). Крім того, відмітнки можна міксувати;
  • висока пігментація забезпечує інтенсивний блиск та підкреслює вибрані ділянки обличчя. Я використовую його на: ніс, під брівки, внутрішні кутики очей, трішки вище лінії скул, на галочку верхньої губи;
  • дрібний помол, завдяки чому надає шкірі натуральний блиск, природньо підсвічує. За допомогою нього можна створити "мокрий ефект"..ну дуже подобається у макіяжі;
  • як і всі хайлайтери з вибірки, досить бюджетний, скоріше навіть НАЙБЮДЖЕТНІШИЙ з усіх.

Найрідше використовувала рожевий відтінок, найчастіше - срібний, золотистий - інколи. Гарно виглядає мікс холодного срібного з рожевим.

Палетка хайлайтерів від LCF однозначно заслуговує на увагу!

Цей хайлайтер купую уже вдруге. Перший прослужив близько 4 років. Люблю ♥

Він підійде для тих, хто любить більш крупні частинки блискіток. Незважаючи на такий помол, хайлайтер делікатно підсвічує обличчя.

Серед усіх - він мій фаворит (хоча звісно ще залежить який настрій), так як найбільше подобається його переливання на сонці.

  • у мене відтінок Gold і як на мене він підійде багатьом відтінкам шкіри і на кожен день, а як він додає тепла образу. Інший відтінок, представлений брендом - Rose, думаю підійде не кожній;
  • висока концентрація блиску;
  • бюджетний. До того ж, часто можна знайти на стелажі зі знижками, щоб затестувати і зрозуміти чи це твоє).

Признаюся, що це естетичне "сердечко" довго лежало без діла. Ну зовсі не розуміла цього продукту. Зовсім ненасичений, не пігментований, наче пудра. І ефекту 0...

Однак прийшов час і я його розпробувала. І ось що скажу:

  • у мене в тоні 01 - світло бронзового - золотистого, з невеликою розовинкою відтінку;
  • найприємніша текстура серед усіх;
  • стильне упакування;
  • найбільш делікатний у вибірці. Впевнена, що з ним неможливо "переборщити";
  • надає легкого, природнього сяяння;
  • відмінно підходить для повсякденного макіяжу, однак для вечірнього образу, як на мене, треба щось яскравіше, пігментованіше.
  • вартість вища, ніж у попередніх, але також бюджет.

Отак спочатку він мені не полюбився, а тепер майже на одному рівні з Wibo ♥

*деякий проміжок часу і на Wibo забилазабула і користувалась лише цим "сердечком"

Цього літа я нарешті вирішила стати дівчинкою-дівчинкою і мене проперло на платтячка. Ключиці у мене не дуже виражені, хотілось їх підкреслити певним чином, та й загалом додати блискіток для настрою. Літо все таки...

Отож мерехтлива пудра:

  • як і попередній засіб, має дуже стильне упакування. До речі, це одна із причин, чому вони у мене)
  • зручна у використанні, оскільки не потрібні жодні кисті, так як є пуховка;
  • приємний аромат;
  • неймовірно гарний сяючий ефект для шкіри, яка цікаво переливається;
  • величезний об'єм;
  • можна використовувати як для обличчя, так і для тіла (і навіть ВОЛОССЯЧКА);
  • має рожевий підтон;
  • помітна у будь-яку пору доби;
  • підійде для створення незвичних образів.

Використовую я її рідко, але зовсім не засмучена, що придбала. Для особливих подій чи просто для настрою - саме те :)

Сподіваюся, вдалося передати як виглядає кожен із хайлайтерів :)

Люблю кожен з них по особливому ♥

А ви любите хайлайтери? Якщо так, то який Ваш улюблений?

Дякую за увагу! Обійняла кожну 🥰