ksnklb

Неочікуване відкриття 🍊

Неочікуване відкриття 🍊

Зазвичай до чоловічих "менів 3в1" я ставлюсь байдуже: є і є.. знаю, що можуть відмити як бруд з тіла, так і гріхи з душі. А ще в них термоядерні аромати, ну от вони залишаються надовго у ванній, а на моїх гребінцях, які я мию чоловічими гелями для душу, ці аромат залишаються на наступного миття. І так, вони ідеально відмивають гребінці).
Але цей гель 3в1 зводить мене з розуму саме ароматом, він прекрасний😍.
Це свіжий цитрусовий аромат з легкою солодкуватістю, що нагадує мандаринки та зимові свята. Він дуже яскравий та стійкий, ванна після нього прекрасно пахне цитрусами, хочеться занести ялинку та прикрасити прямо там🤣.

Колір помаранчевий, само собою)).
Консистенція як желе (слайм на мінімалках😂).
Піниться дуже сильно.
Оскільки він здатен очистити окрім тіла, щей душу, краще після нього все ж зволожити шкіру.
Не скажу, що це рекомендація, просто не могла не написати про цей "Мен 3в1"😂. Якщо ви теж любите цитрусові аромати, то можете купити щоб мити гребінці😅.

Не очікуйте чогось хорошого від складу, є сульфати, консерванти і тд., але це очікувано🤷🏻‍♀️.

Aqua – вода.
Sodium Laureth Sulfate – аніонні ПАР
Glycerin – зволожувач.
Sodium Chloride – регулює в'язкість.
Cocamidopropyl Betaine – амфотерне ПАР.
Parfum – ароматизатор.
Lauryl Hydroxysultaine – є цвіттеріоном, використовується для очищення.
Sodium Salicylate – консервант.
Sodium Benzoate – консервант.
Citric Acid – консервант, очищувач, хелатуючий агент.
Tetrasodium EDTA – хелати.
PEG-150 Pentaerythrityl Tetrastearate – емульгатор.
Benzophenone-4 – дозволений в обмежених концентраціях, взагалі це санскрін, але у даному випадку, швидше за все, використовується як ароматизатор.
PPG-2 Hydroxyethyl Cocamide – ефірна емульгатор.
Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil – ефірна олія, одержана зі шкірки апельсина, ароматизатор.
Citrus Limon Peel Oil – ефірна олія з цедри лимона.
Juniperus Mexicana Oil – ефірна олія з деревини кедра.
Citronellol – ароматизатор.
Limonene – ароматизатор.
Linalool – ароматизатор.
CI 16255 – ароматизатор.
CI 19140 – ароматизатор.