Ta_nyaaaaaaa

Легендарний, але уже майже усіма забутий «кровавий» пілінг The Ordinary 🩸

Легендарний, але уже майже усіма забутий «кровавий» пілінг The Ordinary 🩸

Привіт 🥰

Здається, слава цього кислотного пілінгу давно пройшла. Він з'явився у мене приблизно тоді, коли траплявся в рекламах кожної соц.мережі по декілька разів на добу. Так як у клубі я новенька, у зв'язку з чим поділитися враженнями від використання не могла, зроблю це зараз. Розповім про застосування "кровавого" пілінгу не лише за прямим призначенням 😅

Легендарний, але уже майже усіма забутий «кровавий» пілінг The Ordinary 🩸
Легендарний, але уже майже усіма забутий «кровавий» пілінг The Ordinary 🩸
Легендарний, але уже майже усіма забутий «кровавий» пілінг The Ordinary 🩸

Упаковка та Дизайн:

Пілінг представлений у скляній пляшечці об'ємом 30 мл, яка має зручний дозатор-піпетку.

Дизайн дуже мінімалістичний та лаконічний, що і характерно для бренда The Ordinary.

Сам пілінг має густу, в'язку консистенцію та яскравий червоний (майже бордовий) колір, що дуже схоже на "кров". Цей колір дійсно вражає, але варто пам'ятати, що це лише ефект і не пов'язано з реальною кров'ю 😅 І під час процедур пілінг її не викликає)

Об'єм досить великий і типовий для сироваток й подібних засобів - 30 мл, однак і його я не використала.

Пілінг має специфічний металевий аромат. Проте цей запах зникає після змиття продукту з обличчя.

Пілінг містить потужні кислоти - AHA - альфа-гідроксидні (❗️❗️❗️аж 30%) та BHA - бета-гідроксильні, які допомагають відлущувати верхній шар шкіри.

Використовувати його слід обережно і не більше 2 разів на тиждень. Пілінг повинен допомогти покращити текстуру шкіри, відбілити та вирівняти тон шкіри. ❗️Проте важливо дотримуватися інструкцій виробника та не залишати продукт на шкірі довше рекомендованого часу, оскільки він може бути досить агресивним.

Виробник рекомендує наносити засіб на 7-10 хв. Однак я вважаю, що для початку цього часу може виявитись забагато 🥲

❌ Також категорично НЕ рекомендую цей продукт новачкам у кислотах та людям з чутливою шкірою обличчя ❌

Особисто у мене (хоча у кислотах я зовсім не новачок і шкіра моя звикла до них) пілінг викликав лущення навіть через 3 хв витримки на обличчя. Більше я його тримати не змогла, відчувала доволі сильне пощипування шкіри.

Після використання шкіра глибоко очищена, наче скрипить, проте м'яка і гладенька. Відразу помітне освітлення

У мене було ще декілька спроб використовувати цей пілінг, але усі вони плачевні( Ну надто жорсткий і потужний

*фото з тих часів, так як не знала, що взагалі може знадобитися))

Так як для мого обличчя цей пілінг виявився надто активним, жорстким та НАДпотужним, я вирішила знайти йому інше місце у своєму догляді 😉

І так, я використовую цей пілінг для стоп, передусім на п'яточки. Так, шкіра у цій ділянці звісно більш товста і менш чутлива, тому пілінг підійшов для неї ідеально 😄 Чудово відлущує шкіру п'яточок, робить їх м'якими і гладенькими 🥰

Якось так я подружилася з усім відомим пілінгом The Ordinary 😎

А у вас був досвід з цим засобом? Якщо так, чекаю розповіді в коментарях 👇🏻

Дякую за увагу!