Mandarinka

Гель-лак KOTO: насичений 522 і базовий нюдовий 913 💅 + фото манікюру

Гель-лак KOTO: насичений 522 і базовий нюдовий 913 💅 + фото манікюру

Гель-лаки Koto зачаровують своєю якістю та різноманіттям відтінків: базовий нюдовий 913 або яскравий та насичений 522. Вони ідеальний вибір для тих, хто цінує доступну ціну та комфорт у використанні, але відтінки я би обирала за відгуками, бо від зазначених брендом вони все ж трохи відрізняються.

Гель-лак KOTO: насичений 522 і базовий нюдовий 913 💅 + фото манікюру
Гель-лак KOTO: насичений 522 і базовий нюдовий 913 💅 + фото манікюру

Дуже ніжний, я б сказала базовий колір - типовий суворий офісний варіант, належить до нюдових відтінків. У мене досить часто кольори йдуть в крайності від яскраво-червоного до дуже спокійних кольорів, і я їх чергую.

Лак наноситься рівномірно, дуже легко регулювати насиченість кольору саме за рахунок кількості шарів. Я вибрала 2 шари - лише для того, щоб створити потрібний мені колір.

Люблю робити його матовим, поєднувати з блискітками, або насичувати втірками.

Дуже насичений, яскравий відтінок. Особливо мене він підкорив саме в матовому виконанні - виходить такий благородний колір, що я просто закохалася. Соковитий, яскравий, святковий - саме те, чого не вистачає в сірі осінні будні - кольори!

Як і в попередньому відтінку цілком можливо зробити аккуратний один шар. Але я знову вирішила зробити насичений і більш темний варіант манікюру.

✅ Бюджетна ціна лака

✅ Велика палітра кольорів

✅ У бренда є Instagram, де за хештегами можна знайти, як лак виглядає вживу, що і допомогло мені зробити остаточний вибір кольору

✅ Зручний у використанні: немає їдкого запаху, зручний пензлик, лак помірно рідкий

Однозрачно рекомендую ❣️