Ольга Бабич

Трохи про гігієну

Трохи про гігієну

Збиралася викинути пляшечку і згадала, що не залишила ж відгук для дівчат на Мейкапі:) Хоча цей засіб вартий уваги.

Зізнаюсь, що маю швидкий обмін речовин і хоча кажуть, що кістки не пітніють, але я без таких засобів у теплий період не можу ніяк. І знахідкою літа, що минуло, для мене став цей антиперспірант від Garnier.

Трохи про гігієну
  • І так про мій Кульковий Дезодорант-Антиперспірант GARNIER Mineral Магній Ультрасухість Інтенсивний захист, 50 мл

Виробник заявляє, що магній має ультраабсорбуючі властивості і в 4 рази більше поглинає вологи, ніж тальк. Швидко висихає після нанесення і дарує відчуття сухості. Легкий, приємний квітково - пудровий аромат піднімає настрій і захищає від запаху поту до 72 годин. Не залишає слідів на шкірі та одязі, тому його можна використовувати навіть у непередбачуваних ситуаціях, коли шкіра вже спітніла і дезодорант збереже свою ефективність, завдяки абсорбуючому Магнію".

Все, що написав виробник на етикетці - правда.

Засіб дійсно дуже добре захищає від потовиділення. Але при цьому немає відчуття плівки, шкіра дихає.

Мені останньої пляшечки вистачило на 3 місяці щоденного використання. Хоча, здається, періодично ним не гребував мій чоловік :)

Цей дезодорант не залишає слідів на одязі. І це дуже класно, особливо, коли потрібно вдягти темні речі, бо з тією ж Nivea були нюанси.

Запах приємний і дуже ніжний. Це добре, бо він не вступає у конфлікт із парфумами.

А чим ви рятуєтесь, коли потрібна 100% впевненість?)