Олена В

#bybsmakeupclub

#bybsmakeupclub

Дякую MakeUpClub за такий крутий і ультракорисний челендж.

Ми всі знаємо, що в кожної хвороби є психосоматичні корені.

Якщо говорити про груди з точки зору психосоматики, то хвороби грудей бувають у тих жінок, які надмірно опікуються іншими,жертвуючи собою чи "ставлячи себе на останнє місце". Надмірно опікаючи інших (наче намагаючись всіх "нагодувати своїм молоком") , вони відчувають злість. Бо розуміють,що витрачають все життя на інших,не залишаючи собі нічого.

Також хвороби грудей -це невміння прощати себе, помилки свого минулого. Як не крути,ми всі чіпляємося за наше минуле. І щоб почати дійсно жити,розправити крила і змінити наше майбутнє, треба змінити ставлення до нашого минулого.

Тому,найкраща профілактика,як на мене, це примиритися з собою і простити себе. Бо як тебе простять інші,якщо ти сам себе не можеш простити. І полюбити себе 🥰! Бо (ви вже зрозуміли) ..як тебе полюблять інші, якщо ти сам себе не любиш.

Також намагатися не "причиняти добро "іншим,особливо якщо вас це ніхто не просить.

І найголовніше: не "плекати" в собі образу. Ніколи! Рак-це і є та образа,яку ми "взрощуємо " в собі.

Начебто все так просто,але лише написати просто. Праця над собою-це найважча частина нашого життя.

Що ще можна зробити для профілактики хвороб грудей?

1.Обов'язково робити узд грудей раз на рік. Якщо вам більше 40 років- маммографію раз на рік.

2. Носити лише зручну та бажано без кісточок, хлопкову білизну,не пуш-ап звичайно. Розмір немає значення.

3. Зволожувати шию,груди,зону декольте. Я для цього зараз використовую Revuelle Sculpturing Cream. Цей пункт більш про красу і молодість.

https://club.makeup.com.ua/post/18749/

4. Намагатися правильно проживати емоції. Страх,відчай,тривога,гнів-це нормально. Всі ми час від часу це відчуваємо,особливо зараз . Не треба "заривати" ці деструктивні емоції глибоко в себе. Бо тоді якраз вони і впливають на наше здоров'я. Проживіть їх: поплачте якщо треба. Покричіть,побийте грушу (якщо у вас вона є). Переформатуйте лють наприклад до недосусіда-раши на любов до України,на емпатію до наших українців та українок. Відчуваєте гнів-донатьте)). Якось так. Мені особисто допомагає!

5. Носити теплий одяг взимку,не забувати про шарф, як кажуть старші люди " прикривати свою душу".

6. Берегти груди від ударів і різного роду травматизації.

7. Не їсти фастфуд, слідкувати за харчуванням.

8. Побільше рухатися, радіти життю, кохати і заповнювати життя позитивними емоціями.🥰