ДАРÍЯ КÓВАЧ

#bybsmakeupclub РАК-ДУРАК. Подбай про груди!

#bybsmakeupclub РАК-ДУРАК. Подбай про груди!

У свої 4 я втратила тата через рак,а згодом і бабусю,яка не витримала втрати і також захворіла на рак. Прабабусі вдалось побороти рак,але так і не дожила до мого народження

Мама завжди боялась за мене і тому постійно перевіряла моє здоровʼя

,а ще слідкувала за моїм харчуванням та способом життя.

#bybsmakeupclub РАК-ДУРАК. Подбай про груди!

Як виявилось,навіть -1 розмір теж потрапляє під ризик. Грудей можна не бачити,але отримати страшну хворобу..

Що роблю я,аби ніколи не зустрітись з цим страшним захворюванням?

  1. Самоогляд. В душі ретельно пропальповую з піднятими руками,опущеними,стоячи і лежачи
  2. Відмова від бюстів. Кісточки у бюстах-це зло. У літній період я не ношу взагалі білизну (бюсти,топи), а в зимовий надягаю мʼякі топи,які не перетискають і просто тримають в теплі. (Як колишній констультант білизни,скажу,що знайти якісну білизну,яка буде правильно сидіти на грудях і з якісного матеріалу-вкрай важко)
  3. Відвідувати мамолога. Насправді я вже декілька років не була у мамолога,через повномасштабне,та і просто не можу знайти свого лікаря.Але обовʼязково це зроблю.
  4. Харчування. Я максимально зменшила вживання усіх продуктів,які можуть провокувати рак. Копченості,солоності,чіпси,рафінований цукор,підсолоджувачі,емульгатори і тд
  5. Зниження травматизації. Завжди слідкую і прикриваю груди у громадських місцях. Адже навіть один удар може спричинити вузол
  6. Я користуюсь лиш лосьйоном-молочком-олією на все тіло,окремого догляду за грудьми у мене нема.Насправді я і не дуже хочу наносити щось зайве,щоб не завдати шкоди. Тому маю лиш лосьйон від seventeen і завдяки мейкап від babe laboratorios

Кожна жінка має піклуватись про себе,своє здоровʼя і свої груди. Життя-це найбільший скарб🙏🏻