Анастасія Фоміна

#bybsmakeupclub💗

#bybsmakeupclub💗

Для мене тема раку молочних залоз є болючою,бо я сама в 14 років опинилася на обліку у мамолога-онколога.Нащастя тоді обійшлося без страшних діагнозів,але я маю кісти за якими маю дуже ретельно спостерігати,бо спадковість в родини до раку по жіночому здоровою нажаль є.Тому для мене регулярний огляд у мамолога це дуже важлива річ.

Бюстгальтерам я віддаю перевагу тим,що без пушапу та максимально м‘які і зручні або обираю тканинні топи.

Завжди взимку одягаю під светр термокофтинку або футболку,а влітку не ношу занадто короткі майки чи футболки,бо ні у якому разі не можна допустити,щоб просквозило чи надуло.

Щодо догляду за зоною декольте-вона в мене дуже чутлива та ще і саме в цій зоні я маю сонячну алергію влітку.

Шкіра в цій зоні настільки реагує на все,що навіть пшик парфюму може викликати подразнення.Тому ніяких засобів я не використовую ,які спеціалізуються на догляді за цією частиною тіла.

Тому цей пост не про мій догляд за цією ніжною зоною,а моє долучення до просування теми важливості слідкування за жіночим здоров‘я.Будьте здорові❤️