MAXIMOVA🌷

Кушон для губ GlamBee👄

Кушон для губ GlamBee👄

Я, наприклад, не знала і взяла цей тюбик з полички в магазині навмання😅 Очікувала, що це буде блиск. Але ні!

Кушон для губ GlamBee👄

Давайте спочатку разом з вами на відео роздивимось дизайн та функціональність флакону. Це тюбик з м’якого пластику, під ковпачком на кінчику є дозатор з пухнастою основою.

Надавлюючи на тюбик - виходить засіб. Дозування зручне. Я вибрала кушон у 02 відтінку. Це виявися теплий рожевий колір.

Це фото до нанесення.

Ось так виглядає цей кушон на губах. Фото в дуже теплих тонах, світло заходу сонця.

Я скажу вам по кинсистенції і відчуттям це зовсім не блиск!

Коли наносиш на губи відчувається легка водяниста консистенція. Вона не зволожує губи, але спочатку трохи виблискує. Згодом воно всотується і колір стає матовий, а відчуття на губах взагалі зникають, вони ніби знову оголені. При цьому залишається колір, ніби тінт. Стійкість - нижче середнього.

Ось така цікава штука😄 підійде дівчатам, які хочуть додати яскравого пігменту губам, але не люблять відчуття липкості або дискомфорту.

Особисто я не прикіпіла до цього засобу але він продовжує стояти в стаканчику з косметикою та інтригує мене🤣 бо це щось таке незвичне. Згодом спробую нанести його під олівчик😊