DARIIAKOVACH

ВЕРШКОВО-СЯЮЧЕ ЗАДОВОЛЕННЯ З SEVEN7EEN🤍

ВЕРШКОВО-СЯЮЧЕ ЗАДОВОЛЕННЯ З SEVEN7EEN🤍
ВЕРШКОВО-СЯЮЧЕ ЗАДОВОЛЕННЯ З SEVEN7EEN🤍

Поки ще інколи зʼявляється сонечко,вирішила показати вам його..

Я вас не шокую сказавши,що не маю парфумів і не маю до них пристрасті. По парфумам в нашій сімʼї більше чоловік,йому важливо мати декілька варіантів парфумів і щодня залишати за собою приємний шлейф)

Точніше один парфум я таки маю,та не користуюсь майже ніколи

Мені достатньо нанести парфумований лосьйон,молочко чи олійку на тіло і відчувати від себе приємний аромат.

Знайти гарний аромат не легко, бо часто такі засоби пахнуть як мило або дуже насичено і хімозно.

ВЕРШКОВО-СЯЮЧЕ ЗАДОВОЛЕННЯ З SEVEN7EEN🤍
ВЕРШКОВО-СЯЮЧЕ ЗАДОВОЛЕННЯ З SEVEN7EEN🤍

По-перше я побачила відгук у @Vikulyk

Мене зацікавив саме аромат,але так як я люблю цитрусові мій вибір-це «orange sense»

Аромат апельсина,османтусу,ванілі,дерева і мускусу.

Це такий легкий,ненавʼязливий але досить вишуканий аромат.

Щодо відчуттів на шкірі.

Я терпіти не можу,коли щось відчуваю,або жирність і липкість,або недостатнє зволоження

З цим молочком мені ніби у ванній з вершками викупали. Настільки ніжні і приємні відчуття, липкості абсолютно нема

Шкіра гарно зволожується

Але є ще один приємний момент.

Так як я артист, то всі ми любимо блискітки. Це правда, що артисти всі сороки і окрім того,що блискіток вимагає сцена-це починає бути всім життям і подобатись

Але так як я у «відставці»🤭 то мені яскраве мерехтіння не потрібне

Достатньо злегка виблискувати на сонечку або яскравому штучному світлі

Частинки дуже дрібні і відчуття,ніби це ви сяєте просто,а не щось нанесли на себе)

Я дуже люблю такі переливи, тому влітку буду зіркою🥰

Але окрім всіх цих плюсів і гарних вражень є ще дещо

Склад.

А склад веганський, без глютену. Та і в цілому доволі хороший

А ще приємна ціна і мінімалістичне упакування

Тому ми з ним навряд тепер розлучимось, а кожна з вас точно обере свій аромат, тому зверніть увагу🥰🤎