Вікторія

Мої враження від ВВ-крему Purito Cica Clearing BB Cream

Мої враження від ВВ-крему Purito Cica Clearing BB Cream

Почну одразу з головного мінуса цього ВВ крему, який є суттєвим особисто для мене. Він тут один - тут немає сонцезахисту. Навіть дивно, чому так. Адже в холодний сезон я наношу тільки ВВ крем без додаткового санскріну.

Ще один не те щоб мінус так і не плюс, це упаковка. Тут маємо звичайний тюбік, схожий на зубну пасту. Misha має помпу, це зручно і в тональний не потрапляє повітря.

Так туба має приємний, лаконічний дизайн. Нічого не витікає, кремчик нормально стоїть на кришечці. Користуватися зручно

Мої вражен�ня від ВВ-крему Purito Cica Clearing BB Cream
Мої враження від ВВ-крему Purito Cica Clearing BB Cream

Тональний досить комфортний, має сяючий фініш. Я припудрюю всі ВВ креми і цей теж. Фото робила без пудри

Криюча здатність середня. Зробила фото шкіри з почервонінням, як видно з фото, почервоніння він перекрив.

Впродовж дня в пори не падає, не відчувається. Може трохи відпечатуватися на одязі.

В цілому, хороший, комфортний ВВ-крем. Та Міша мені подобається більше, він наче блюрить шкіру. За цим ВВ кремом такого ефекту не відчула. Як виглядє Міша добре видно тут https://club.makeup.com.ua/looks/19657