Sas

Хочете відростити волосся? Я також!

Хочете відростити волосся? Я також!

З цим флакончиком я знайома дуже давно, ще з 2010 року, коли мене невдало обскубала майстриня в салоні краси. Вона ж мені його, власне, і порадила. Продукт відомий і практичний, склад його простий і зрозумілий.

Проте, в шкільні роки, чи-то масло було чарівним, чи підліткові гормони, але приріст волосся був скажений, той жалюгідний каскадик я зростила за пів року.

Історія повторюється і зараз я знову відрощую волосся (на цей раз з піксі) і знаєте, волосся росте вже не так швидко, як здавалося в шкільні роки.

Проте не назвала б цей засіб зовсім невдалим:

  1. Волосся менше випадає, навіть в осінньо-весняний період;
  2. Активний приріст, багато пушкового волосся по всій голові;

Мінусів якби і немає, проте використовуючи подібний засіб очікуєш, що після першого застосування коси почнуть шалено рости, а по-факту приріст приблизно +5 мм в місяць.

Читала багато хейту по складу, що там і реп'яхової олії немає, а тільки соняшникова. Так і є, проте у складі міститься екстракт лопуха, алогічний по складі натуральній олії. Та й взагалі, мені здається, що весь ефект стимуляції волосся бере на себе екстракт червоного перцю, а реп'ях, в вигляді олії чи екстракту, це суто вітамінна добавка.

Хочете відростити волосся? Я також!