Коденчук Карина

Гарячі пристрасті родом з Rio de Janeiro

Гарячі пристрасті родом з Rio de Janeiro

Моє шалене захоплення брендом доглядових засобів Sol de Janeiro із сонячного Ріо-де-Жанейро розпочалося з маленького подаруночка: до замовлення мені додали мініатюру (3 мл) антицелюлітного крема Brazilian Bum Bum Cream. Успішно використавши її влітку, я замовила повнорозмірну пляшечку (75 мл) і – о, диво! – отримала в подарунок бальзам-кондиціонер для волосся Brazilian Joia™ Conditioner(25 мл).

Відтоді я стала вивчати асортимент цього бренду, додавши до улюбленців їхню сяйливу олійку для волосся у склі Brazilian Glossy Nourishing Hair Oil (60 мл). Після неї локони шовковисті й блищать як скло. Наношу на вологе волосся, розчісується легко, липкості також не відчуваю. Із нею навіть термокучері тримаються натурально і без лаку чи спреїв для волосся.

Не можу не відзначити просто неймовірні аромати всіх продуктів Rio de Janeiro. Нещодавно прийшли парфуми-спрей 68’ Cheirosa. Замовила цей, бо він легкий квітково-солодкий. Не задушливий. Маю на меті спробувати їхні місти 62' (жовтогарячий) та 39’ (бірюзовий).

Гарячі пристрасті родом з Rio de Janeiro
Гарячі пристрасті родом з Rio de Janeiro
Гарячі пристрасті родом з Rio de Janeiro
Гарячі пристрасті родом з Rio de Janeiro