Кузя Ю-а

Найекономніша покупка

Найекономніша покупка

Дівчатка, мега знахідка у величезній ємності, італійського виробництва та високоі якості.

Ніжне крем-мило бренда Dermomed — це чудовий засіб для щоденного очищення шкіри.

Засіб не викликає сухість, лущення та стягнутість шкіри. Унікальна формула мила збагачена арганієвою олією, яка забезпечує ефективну зволожувальну, пом'якшувальну, живильну та розгладжувальну дії.

Крем-мило має приємну консистенцію, яка під впливом води перетворюється на повітряну піну. фото текстури додала. Дійсно густий засіб! Ємність - 1 літр!!!

💕 Аромат - ніжний, солодкавий, квітковий. Мені приємно пахне і досить довго супроводжує після використання.

Виробник - Італія! На звороті пляшечки - наклейка з перекладом.

Засіб легко змивається, залишаючи лише відчуття зволоженості, м'якості, гладкості та бархатистості шкіри.

Оригінальна упаковка Dermomed Cream Soap Argan Oil оснащена помпою-дозатором, яка дає змогу гігієнічно й економно витрачати продукт. Крем-мило підходить для всіх типів шкіри.

Для миття рук, тіла - ідеальний універсальний засіб. Раніше я вже купляла цю серію і не розумію, як я могла за них забути. Але гортаючи каталог товарів сайту - натрипала і не змогла пройти повз.

Найекономніша покупка
Найекономніша покупка