wowmom

Заберіть в мене всі помади і залиште, тільки цю! Бо це моя ідеальна помада в ідеальному віддінку

Заберіть в мене всі помади і залиште, тільки цю! Бо це моя ідеальна помада в ідеальному віддінку
Заберіть в мене всі помади і залиште, тільки цю! Бо це моя ідеальна помада в ідеальному віддінку

Привіт, красуні!

Яка вона ідеальна помада? Вона повинна мати красивий віддінок, який буде ідеально підходити під будь-який макіяж, вона не сушить губи, і класно тримається на протязі дня.

Всі ці властивості має моя улюблена помада Maybelline SuperStay Matte Ink у шикарному нюдовому віддінку 65 Seductress.

Це красивий бежевий колір, який має і коричневі нотки, і рожеві. Він дуже універсальний, і я його бачу, як в макіяжі "без макіяжу", так і в насиченому смокі.

Заберіть в мене всі помади і залиште, тільки цю! Бо це моя ідеальна помада в ідеальному віддінку

Чи треба казати, про шалену стійкість помади?

Вона витримує абсолютно все, і їжу, і будь-які напої, і поцілунки. З нею можна не переживати про макіяж губ.

Змивати її краще або гідрофільною олією, або двохфазним засобом для демакіяжу, бо звичайна міцелярках майже не бере Maybelline SuperStay Matte Ink.

Так, після нанесення, вона залишає на губах липкий фініш, але ця проблема вирішується, якщо просто промокнути помаду серветкою.

Якщо б в мене забрали всі помади, то першою, за якою я б одразу побігла в магазин, була б саме Maybelline SuperStay Matte Ink у віддінку 65.

Дякую за увагу 😘