Skomska Olya

Що завжди зі мною?

Що завжди зі мною?

Список , що я ношу в сумочці великий, але даних три позиції завжди зі мною ♥️

Перша позиція - олія олівець для кутикули від українського виробника Фурман в об'ємі 5мл.

Маселко у спеціальному олівці дуже зручне для сумочки чи косметички.

В нього комфортний формат, просто викручуєш масло, воно подається в пензлик, і наносиш на кутикулу. Приємний та швидкий процес. Чудовий аромат кавуна. 🍉

Що завжди зі мною?
Що завжди зі мною?

Кутикула після нього зволожена, та пом'якшена. Гарно справляється із своєю задачею і вистачає на довго 🥰

Зазвичай я користуюсь блисками , але у вітряну погоду виникає складність , так як волосся постійно прилипає до губ, тому я завжди переходжу на бальзами . Часто купувала від Nivea, а останніх два роки користуюсь Cаrmex. Бальзам також має зручний формат , компактний, легко викручується з упаковки, зручне користування.

Властивості бальзаму:

🔸доглядає за губами, забезпечує необхідне зволоження шкіри губ

🔸захищає губи від сонячного випромінювання

🔸має приємний аромат граната

🔸запобігає утворенню тріщинок на губах

🔸лікує дрібні тріщинки на губах

🔸живить і пом'якшує губи

🔸створює водонепроникний бар’єр на губах

🔸захищає губи від шкідливих зовнішніх факторів

🔸має приємний охолоджувальний ефект

Після нанесення легке відчуття прохолоди та поколювання , та губки трішки збільшуються в об'ємі . Вцілому задоволена користуванням, буду повторювати покупку.

Часто користуюсь антисептиками , особливо після поїздок в маршрутці)

Цього разу спробувала від українського виробника Tink 😍. Дуже гарна та зручна упаковка.

До складу санітайзера входять гранули жожоба. При розтиранні засобу вони розчиняються, а їхній вміст має насичувати живильними і зволожувальними компонентами шкіру.

Особливості антисептика для рук Rainforest Spirit від бренда Tink:

🔸легка гелева консистенція ;

🔸швидко сохне і не залишає липкості;

🔸формула на основі 70 % спирту;

🔸ефективно дезінфікує, вбиваючи бактерії і патогенні мікроорганізми;

🔸містить олію чайного дерева, екстракт алое вера, вітамін Е, який знаходиться у кольорових гранулах жожоба;

🔸компактний розмір упаковки;

🔸не сушить і не стягує шкіру.

Даним помічником я дуже задоволена, він виконує свою функцію, плюс має дуже красивий дизайн , та зручний у використанні. Рекомендую!♥️