DARIIAKOVACH

ПОДАРУНОК ВІД MAKEUP + міні замовлення. Розпакуємо?🤎

ПОДАРУНОК ВІД MAKEUP + міні замовлення. Розпакуємо?🤎

Вчора я зайшла привітати дівчаток, бо відчувала, що бюст мені не дістанеться. В рандомі я вже декілька раз виграла,тож навряд удача посміхнеться .

Але була в шоці,що команда вирішила подарувати "заохочувальний" подарунок. Якщо чесно, подарунок вийшов кращим за топ😂

Бо я люблю доглядову косметику,а тим більше таку!

Тому тішусь за дівчаток,які отримають гарну білизну,вітаю дівчаток,які як і я отримають кремчики🥰

Також вчора я отримала дзвінок від Вікторії завжди приємно вести з нею діалог🥰

Взагалі хочетсья подивитись і познайомитись зі всіма,хто створив це чудове місце і постійно з нами на звʼязку🥰

У мене зараз безсоння. Заснула я десь о 5-ій,а прокинулась о 9,бо от-от же має прийти курʼєр. Завжди так довго чекаю,хоча курʼєр прийшов дуже вчасно😂

Сьогодні до мене завітав новий курʼєр Вʼячеслав (Куди ви поділи Олександра🫨🤭)

І привітно віддав мені мої довгоочікувані коробочки🥲

Ну все,ділюсь!

Моє замовлення прийшло частково,адже ще їде скульптор -стік з ЄС

Отже. Дві позиції однієї компанії під різними назвами)

Дівчата,в тому,що я замовила цей віск винні ви і тільки ви😂

Але як же він фіксує! Я таке маю вперше,якщо памʼятаєте,ми ділились своїми віш листами. Так от він ще з того моменту хотів до мене)

А потім вже ваші відгуки. І все якось закрутилось)

BB крем ln pro

Вирішила спробувати,бо давно хотіла. У мене 01 відтінок. Перше враження дуже хороше,але він не на кожен день,бо має силікон і мінеральні олії,що провокує комедони.

Я отримала доглядову косметику від польського елітного бренду Dr.Irena Eris

І я в захваті!

Я вже нанесла і кайфую,але відгук буде згодом,адже можуть вилізти казуси🫢

Денний крем з спф 20,милого рожевого відтінку,з (як на мене) йогуртовим ароматом і ягодами, а також крем під очі, він аромату не має і молочного кольору

Такий у мене сьогодні приємний день,попри дощ

Дякую за увагу🫶🏼