Beautiful land💞

Ультратонкі гігієнічні прокладки з крильцями які не можуть виконувати свою функцію 🙈

Ультратонкі гігієнічні прокладки з крильцями які не можуть виконувати свою функцію 🙈

Усім привіт.

Хочу розповісти про ультратонкі гігієнічні прокладки з крильцями.

Купила я їх як завжди на мейк апі, вони зацікавили мене тим що вони маю іншу країну походження + не було зовсім відгуків, тому захотіла по тестити такий продукт.

👇відразу починаю👇

/Так вони дійсно 29 см як і пишеться в описі\

/Вони дійсно ультратонкі, але все одно їх відчуваю\

/Час застосування нічний, але як на мене для нічних їм далеченько\

/Класифікація - натуральна, я дійсно не відчула якихось побічних реакцій яких відчувала від інших прокладок, наприклад почервоніння і т.д.\

/Кожна прокладка має індивіндуальна упаковкуі вона легко відкривається\

Ультратонкі гігієнічні прокладки з крильцями які не можуть виконувати свою функцію 🙈

Тонкі аж видно як.

Цікаві крильця

/Має дуже не комфортні крильця для фіксування + сам клей 😵‍💫 дуже складно і не цікаво клеїться, таке враження що прокладку можна трохи загубити поки будеш себе до ладу збирати\

/В описі про запах нічого не написано, як і є в реалі, запаху немає ніякого, і не маскує те що потрібно як інші прокладки\

Саме головне....це протікання.

Вважаю що нічні прокладки повинні бути: супер не протікаючи, і супер поглинаючі, де ти спиш солодко і не відчуваєш що щось льеться по твоїм ніжкам не заливающи слідів на прокладці. Таке відчуття до якась є там ковзанка і нічого не впитує. Але це коли час ночі.

Думаю такі прокладки підійдуть більше для дня ніж для ночі, де ти в вертикальному положенні тоді буде поглинання краще ніч в ночі.

Захочу ще раз такі купити - не думаю, лише якщо протестити ще раз пачечку для роздуму, можливо то просто попалась якась бракована партія, даєм надії.

Ставлю цьому продукту 4/10

🤔Дійсно ультратонкі

🤗Тому що вони дійсно 29 см.

😇Немають побічних реакцій.

🥳Мають індивіндуальні упаковки для кожної прокладки.

Усіх цілую!!!!