Алла

Що ви бачите перед собою? Це скарб!

Що ви бачите перед собою? Це скарб!

Коли донька подарувала мені цю кокосову олію від українського бренду, я поставила її на полицю у ванній і на деякий час забула про її існування. Поки в якийсь момент у мене не закінчився крем для ніг. У мене взагалі суха шкіра ніг, але стопи страждають найбільше. Саме тому я, подивишись на цю олію, подумала: чому б ні? Буквально за декілька використань я побачила реально вау ефект. Шкіра стоп стала ніжна, гладенька, а ще цей ніжний кокосовий аромат) Ось так ця олія посіла почесне місце на моїй поличці з косметикою. Але далі - більше) я почала її використовувати для всього тіла: за 20 хвилин до миття волосся, через це зникла ламкість та тьмяність; для ліктів, тепер їх не соромно показувати світу, бо через погану звичку спиратися об стіл шкіра на них стала сухою і негарною. Мої руки кажуть дякую за кокосовий догляд після роботи на дачі, а губи - після вітряної погоди.

Так що, якщо ви шукали скарб), то можете зупиняти свої пошуки. Ви його вже знайшли) Вистачає банки на дуже довгий перід, так що купуйте і не думайте) Потім напишите мені подяку під цим постом;)

Що ви бачите перед собою? Це скарб!