Hanna Domashenko

Чи може алергія проявлятися у вигляді лупи?..

Чи може алергія проявлятися у вигляді лупи?..

Розпочну свою сумну історію з того, що в період, коли я активно почала тестувати різні шампуні для волосся - я стикнулася з проблемою, що після тижня використання нового продукту (будь то класичний шампунь, сухий шампунь, маски, бальзами тощо) в мене починався свербіж шкіри голови та на темному одязі, самісінько як в рекламі, з’являлися білі лусочки лупи😢...

Ненавиджу говорити на цю тему, бо вона для мене є досить незручною, але, можливо, комусь допоможу, в кого є та сама проблема…

У трихолога я не була на консультації, але пов’язую появу лупи - проявом, можливо, алергічної реакції на якийсь компонент в засобах для волосся.

У таких ситуаціях я вилучала надалі такий засіб і більше ним не користувалася. Але що робити далі? Як заспокоїти шкіру голови?..

На допомогу мені завжди приходив аптечний засіб Сульсена. Він є у вигляді шампуню-пілінгу, класичного шампуню чи пасти. Після тижня використання проблема зводиться до нуля. Приємним бонусом є очищення волосся просто до скрипу, що значно збільшує час до наступного миття голови. Але недоліком може бути пересушене волосся при надто тривалому використанні без додаткових бальзамів чи масок…

Це дуже гарний та дієвий засіб за свої гроші. Неприємні відчуття він полегшить вже після першого миття голови. Зауважте, що засіб потрібно спінити на коренях волосся, дати цій піні хв 2-5, аби діючі речовини встигли подіяти і лише потім змивайте шампунь.

Така баночка Сульсени завжди є в моєму SOS арсеналі на випадок, якщо підступна лупа схоче знову нагадати про себе.

Як же я знайшла свій ідеальний шампунь з такою особливістю?.. про це напишу згодом у наступному дописі))