Beautiful land💞

#notscarywithmakeupclub #вугрі #прищі #постакне

#notscarywithmakeupclub #вугрі #прищі #постакне
#notscarywithmakeupclub #вугрі #прищі #постакне
#notscarywithmakeupclub #вугрі #прищі #постакне

Сьогодні буде проповідь о моїх супер бюджетних засобів, які зробили мою шкіру набагато краще в період юності.
В мене була дуже і дуже погана шкіра, багато прищів та угрів + пост акне. Дерматолог мені тільки порекомендував дієту та дієту, бо в часи моєї юності не було мейк апу та тіктоку де добре порекомендують як доглядати за шкірою, ще були ті часи де гроші були як золото🤔.
Звичайно вони не відразу мали ефект вау, але довготривала і кропітлива праця це залог успіху.

>Мазь цинку<

Це була головна мазь/крем і т.д. від прищів та угрів.

В складі - цинк оксиду та парафін.
Має білий відтінок + кремову структуру, яка легко впитується. Має трохи незвичний аромат хімії, але він швидко вивітрюється.
Сама суть її це підсушування + зменшення запалення.

Я наносила як маску, трохи її тримала потім змивала, або наносила дуже тоненьким шаром наніч.

Десь читала що затягує шрами що підходить до пост акне, моя мама використовувала і її відгук був що значно менше стало зморшок, трохи відтінок шкіри вирівнявся. Мій відгук що значно меньше стало прищів і рубців.
Побічних реакцій не було. Зараз використовую як підсуючу мазь від гіпергідрозі.

>Саліцилова кислота<

Я його використовувала лише з боротьбою з прищами та почервоніння від них.

Рідкий прозорий розчин, має запах етанолу, бо в складі від присутній.
Крім етанолу має саліцилова кислоту.

Суть її підсушування + антибактеріальну та противозапальну дію.

Наносила точково на місце запалення прищів, але на початку протирала ваткою ним все лице😶. Висновок чудовий зменшилось почервоніння, прищі в компоненті з цинком десь втекли як таргани.
Зараз я його використовую як антисиптичний засіб.

>Ефірне масло чайного дерева<

Ще один із компонентів анті запалення та анті бактеріалка.

Має прозорий рідкий розчин, терпко гіркуватий аромат.

Він використовується як для догляду за шкірою так і для ароматерапії.

Я його використовувала теж точково на самі прищі, або розводила з звичайним кремом і наносила на шкіру.


Таке тріо, кропітливо, в роки юності, зробив мою шкіру набагато естетичною.
Були ще засоби які теж експерементуавались на шкірі, але вони мали не такий добрий ефект як це тріо.
Якщо є якісь питання звертайтесь.
Усіх цьомаю 🥰

#notscarywithmakeupclub #вугрі #прищі #постакне
#notscarywithmakeupclub #вугрі #прищі #постакне