Ta_nyaaaaaaa

Райська насолода для тіла 🌴🥥 Кому Баунті?)

Райська насолода для тіла 🌴🥥  Кому Баунті?)
Райська насолода для тіла 🌴🥥  Кому Баунті?)

Привіт, красунечки 🥰

Сьогодні хочу поділитися враженнями від використання скрабу з ароматом кокосу від вітчизняного виробника Tsukerka.

Так як цей скраб мені дістався у подарунок і до цього з брендом я не була знайома, хочу трішки поговорити про Tsukerka🙃

Погнали? 😉

Навіть назва у цього бренду смачна, погодьтесь? 😋

Їх скраби у кульках, креми виглядають так, що іх хочеться з'їсти!)

ТМ Tsukerka насправді є молодою українською компанією, яка позиціонує себе як виробника натуральної косметики.

Tsukerka не обіцяє магічного чи лікувального ефекту, але обіцяє, що допоможе мінімізувати недоліки, якими ми незадоволені. Правильно підібрані засоби Tsukerka повиннні налагоджувати роботу сальних залоз, покращити загальний стан шкіри.

Тезово про косметику бренду:

• викорстовуються безпечні та натуральні консерванти;

• не містять парабенів, штучних ароматизаторів та синтетичних барвників;

• не тестується на тваринах. Цей пункт мене особливо потішив 🥺❤️

• застосовуються формули, які не порушують природній баланс шкіри та підсилюють захисний бар'єр.

Як я згадую майже у кожному допмав, мені дуже до вподоби мінімалістичний і лаконічний дизайн. Так і з цим скрабом, припав до душі, його дизайн чи відсутність - прям моє!

Туба виконана з напівпрозорого матеріалу з чорним ковпачком-кришкою знизу. Як на мене, таке упакування не буде ствопювати значного ✨візуального шуму✨ у ванні.

Дозатор зручний, гарно та порціонно видає продукт. Завдяки м'якому матеріалу туби, не доводиться прикладати багато зусиль, щоб отримати продукт. Сама кришечка також відкривається без проблем, навіть мокрими і слизькими руками у ванні. З протіканням продукту також проблем не виникло, навіть враховуючи легкість відкриття кришки 😁

Об'єм доволі невеликий як для скрабу, але типовий для продукції Tsukerka у тубах. Він становить 100 мл.

Особисто я люблю використовувати скраб щедро, однак навіть у такому випадку туби вистачить на 4-5 разів. Що доволі непогано, як на мене ☺️

Ціна на гель-скраб "Баунті" стартує від 150 грн.

Звісно не найнижча вартість за подібний продукт...улюблений скраб з вівсом від Uterra має таку ж повну ціну, однак обєм втричі більший 🫢

Консистенція скрабу доволі густа, мені дещо нагадує желе (прикріпляю відео). До змішування чи встряски туби текстура дещо неоднорідна, на одну частину туби осіли найкрупніші абразивні частинки (темні), що на фото досить помітно.

Завдяки консистенціі, на все тіло необхідна невелика кількість продукту.

На пунктику аромат я б трішки зупинилась, передусім через голосну назву скрабу - "Баунті". Скраб і правда насичений ароматом кокосу 🥥 Однак це не по-кондитерськи солодкий чи задушливий кокос, а приємний, косметичний, схожий на запах самого горіху в реальному житті. Тобто запах не 1в1 порівняно з відомим шоколадним смаколиком 😌 Крім того, я відчуваю легкі ноти кави у скрабі ☕️ (цікаво чому, бо у складі кави ніби як і немає).

Загалом аромат приємний, в міру насичений, але зовсім не стійкий на тілі як би хотілось. Тільки відкривши тубу, ви опиняєтеся на райському острові ✨🌴🥥✨... Аромат заповнює ванну та тіло до змиття засобу

На шкірі скраб відчувається доволі комфортно. Незважаючи на крупні абразивні частинки, він не царапає шкіру. Моя чутлива шкіра відреагувала на нього чудово 🙃 Жодних почервонінь, липкості, стягнутості, жирної плівки скраб не залишив.

Після змиття шкіра м'яка, гладенька, підтягнута та навіть зволожена. Гель-скраб м'яко видаляє відмерлі клітини шкіри, не дряпаючи та не пересушуючи її ✨

Особисто мені хотілося б трішки більше м'яких і дрібних часточок у скрабі, а також кращого спінювання.

Гель-скраб "Баунті" містить:

• натуральні компоненти;

• абрикосову кісточку для позгладження шкіри;

• вулканічний пил для зменшення себуму та відлучення відмерлих клітин. До речі, можливо це саме його часточки і нагадують каву, вони - найжорсткіші у скрабі;

• екстракт китайської камелії, що покращує кровообіг у тілі;

• антицелюлітний комплекс;

• гліцерин, що пом'якшує шкіру;

• екстракт шавлії для заспокоєння;

• екстракт ламінарії японської для підвищення пружності та еластичності шкіри;

• протеїни пшениці, що відновлюють водний баланс.

Звісно, жодного антицелюлітного ефекту я поки не помітила. Вважаю, що для цього потрібна систематичність і тривалість використання. Однак зволоження, підтягнутість і м'якість дійсно помітні відразу 😌

• приємний кокосовий аромат, що відносить на райські острови 🥥 Правда лише на мить користування, бо на тілі зовсім не стійкий;

• натуральні компоненти у складі. Звічно, не без сульфатів, але є завдяки цьому піниться гель-скраб та інші косметичні засоби;

• зручний об'єм для подорожей. Особисто я з радістю братиму таку тубу 100 мл з собою у дорогу. Не займає багато місця і виглядає стильно;

• піниться, але не дуже рясно. Хочу більше пінииии 😊

• м'яке видалення відмерлих клітин шкіри та її зволоження;

• підійшов навіть моїй чутливій шкірі;

• хотілось би дрібніших і більш м'яких скрабуючих частинок;

• невеликий розхід. Засіб гарно розприділяється по тілу;

• український виробник. Для мене це плюс, бо тішить, що є вітчизняні виробники, які виготовляють якість та доступні продукти.

Отакий мій перший і доволі позитивний досвід з косметичним продуктом вітчизняного виробника Tsukerka. Впевнено кажу, що хочу спробувати іх смачний на вигляд скраб у кульках та парфуми. Ну дуже цікаво які вони)

А ви знайомі з брендом Tsukerka? Якщо так, то які ваші враження, а якщо ні, то що зупиняло покупку? З радістю почитаю коментарі 🙃

Усім щиро дякую за увагу! Обіймаю 🤗❤️