Blondie_rs

Моя міні-вечірка #HalloweenPartyCharters

Моя міні-вечірка #HalloweenPartyCharters

Усім доброго вечора! Мені надзвичайно приємно презентувати вам роботи дівчат, які долучились до моєї скромної, але дуже креативної вечірки. Образи Yana Osyka, Катерина Воробйовa (wolframium) та Kizza просто заворожують мене! Кожній красуні я дала індивідуальне завдання, щоб якнайкраще розкрити потенціал майстрині! Шкода, що 5 образ не встиг долучитись до нас, але я його сама дороблю на днях та просто включу в Looks, як постскриптум до цього свята 😉 Тож, давайте познайомимось із кожним персонажем поближче!

Який Halloween можна уявляти без гарбузика? Це свято так і напряму асоціюється із гарбузами та помаранчевим кольором. Тому, розпочнемо з найбільш популярного персонажа. Наша Kizza - це майбутній гример! Так і любить розмалювати усе обличчя і повиходити його межі! Тож, будьте обережні та не сердіть цього Гарбузика - дайте йому цукерочків, а ще краще - баночки для майбутніх прекрасних гримів! 🎃

Тепер давайте підемо у чарівний ліс. Гарні осінні кольори, Гарбузики порозкидали свої лампадки по дорозі 🎃 щоб гості не збились зі шляху. І ой?! Що це... Все у павутинці! Захопить вас, затримає та не захоче відпускати. А ще - може заплутати та... налякати! Yana Osyka загадково інтерпретувала даний образ, додавши в нього і гламур, і витонченість, і власне вайб цього свята страшилок! 🕸️🕸️🕸️ Увага: не загубіть на Павутинці усі солодощі, бо не будете мати чим частувати інших персонажів.

Щоб все ж втримати ініціативу 5-ти образів, дозволю собі додати образ із архіву, який я робила колись на конкурс (і виграла його, до речі!). Тим паче, по тематиці та сторітелу дуже й навіть вписується!

Небезпечний павучище по кличці Павукє може представити вам свої гарні сторони - відлякує лапками проблеми та швидко переміщається, щоб його ніхто не впіймав 🕷️ Він теж у нас любить гламур та розкіш, тож потіште його коштовностями 👻 (павуків я боюсь страшно, але малювати його було дуже цікаво 😅😉)

Дедалі зайшовши в ліс - ми побачили ще одну лампадку - значно більшу та яскравішу. Нам стало цікаво, на що вона вказує. І пішли по сліду. Як виявилось - вона веде прямісінько в саме серце лісу - до місця, де живуть Мольфарки. Вони дечим навіть й схожі на ельфів, проте їх важко відрізнити від людей, а також - володіють доволі сильною магією. Катерина Воробйовa (wolframium) - майстер графіки та тонких ліній. Ви просто дивитесь на це мистецтво і вже підпадаєте під чари. Обережно! Мольфарки - коварненькі! Чудово знаються на магії! Не забувайте з собою гостинці, щоб вистачило для всіх 🧝🏻‍♀️🧙🏻🧝🏻‍♀️

Налякались? Ще ні? Тоді вам до Черепа. Згубить вас, зачарує, і остаточно забере усі солодощі. Адже у нього питання одне: "Цукерки або смерть?". Щоправда, в нашому випадку можна перефразувати на "Косметика або смерть?". Він лаконічний та не любить говорити. Тут вже не про розмови, тут - про дії. Тож, скільки косметики ви принесли, щоб задобрити цього Черепа? ☠️

Я сподіваюсь, наша маленька прогулянка святковим світом вам сподобалась, і вам хоч тріііішечки стало страшно! 👻