Ta_nyaaaaaaa

Шампунь, що має аромат парфумів та гарно промиває шкіру голови 🧖‍♀️🧴

Шампунь, що має аромат парфумів та гарно промиває шкіру голови 🧖‍♀️🧴

Усім привіт 🙂👋🏻

Спостерігаю, що на моїй сторінці все більше оглядів косметики саме від українських виробників. Цей буде не виключенням 😊

Сподіваюся, вам подобається розглядати нові (чи не дуже) вітчизняні бренди. Особисто мене дуже тішить те, що збільшується кількість наших виробників на ринку косметики, які виробляють доступну і якісну косметику ☺

Отож сьогодні трішки поговоримо про український бренд доглядової косметики для волосся та шкіри голови з цікавою назвою Scalp 💆‍♀️💇‍♀️

Scalp - це наш, український бренд доглядової косметики для волосся та шкіри голови.

Головна ідея ТМ - створити якісні засоби доступними для кожного.

Виробник заявляє, що їх продукція поєднує "чистий" склад зі зрозумілими інгредієнтами.

На пакуванні Scalp вказує значення кислотно-лужного балансу для кожного продукту. Як на мене, це дуже важливо, оскільки це один із найважливіших параметрів, на які слід звертати увагу при виборі шампуню. Тут розповім трішки детальніше про показник кислотно-лужного балансу та як обрати для себе правильно 👇🏻

pH 5-6 - це натуральний та фізіологічний рівень рН. Засіб з таким показником можна обирати власницям/кам нормальної та сухої шкіри

рН 6,8 - рівень рН, який ідеально підійде для жирної шкіри та волосся біля коренів

У бренду представлені шампуні (у тому числі бедсульфатні), кондиціонери (бальзами), маски, сироватки, термозахист, скраб-пілінги, філери, пілінги. Також є засоби у мініатюрах, що дуже зручно для затесту 👍🏻

З ТМ Scalp раніше я не була знайома, однак неодноразово чула гарні відгуки від подруги про їх термозахист. Отож рада, що маю нагоду протестувати іх косметику 😊

У моєму випадку шампунь представлений у мініатюрі, які я отримала у подарунок (3 шт).

Даний шампунь призначений для глибокого очищення шкіри голови та волосся. Виробник заявляє, що цей засіб ефективно змиває стайлінгові засоби та надмірне виділення себуму.

Про діючі компоненти. Протеїни пшениці є основою засобу. Вони відомі своєю відновлююсою дією, зміцнюючими, потовщуючими властивостями. Так, цей шампунь повинен ідеально підійти пошкодженому і ослабленому волоссю.

Кератин, допоміжний компонент, у свою чергу сприяє покращенню та відновленню структури волосся, який повинен пригладжувати та забирати пухнастіть волосся. Однак тут я хочу зазначити, що від шампуню не варто очікувати супер-ефекту на волоссі, так як він передусім призначений для очищення шкіри голови. Волоссю ж достатньо піни, що стікає від шкіри голови по довжині. Я завжди ставлю шампуню одне і головне завдання - гарне та якісне очищення шкіри голови, яка у мене жирна та чутлива + хронічний дерматит.

Так як даний шампунь є глибоко очищувальний, що передусім випливає з назви на упакуванні, то його слід використовувати не частіше 1 разу на тиждень, щоб уникнути пересушування шкіри голови.

Рівень рН цього шампуню становить 6.8, тобто ідеально для жирної шкіри голови і для глибокого очищення.

Ціна (вказую повну ціну станом на 31.10.2023) такого шампуню залежить від об'єму:

мініатюра 8 г - 9 грн

туба 100 мл - 99 грн. Цей об'єм мені дуже імпонує. Як на мене, це один з найкращих і найзручніших об'ємів засобів, які круто брати в поїздку. Я декілька разів на рік виізжаю кудись, тому думаю обов'язково візьму тубу 100 мл шампуню від Scalp, проте такого, щоб підходив на кожен день (бо цей, як я писала вище, є глибоко очищуючим і частіше разу на тиждень його використовувати не варто);

флакон 500 мл - 219 грн

Консистенція шампуню доволі густа, прозоро-молочного забарвлення. Однорідний, без зайвих вкраплень і домішок.

Декілька потираючих рухів руками і шампунь перетворюється на білу субстанцію, що нагадує емульсію. Піна доволі дрібна і її зовсім небагато. Однак незважаючи на це, шампунь гарно промиває шкіру голови.

Аромат у цього шампуню просто неймовірний 😍 Я так кайфанула під час нанесення та миття голови. Запах нагадує парфум, якийсь доволі знайомий фруктово-квітковий аромат. Невимовно приємний, м'який і ненав'язливий. На волоссі тримався до сушіння феном. *Можливо хтось користувався цим шампунем і відгадав аромат, або до якого парфумі він найбільш наближений, то поділіться, будь ласка 🙏🏻

Склад повністю розбирати не буду, зазначу лише, що він стандартний для більшості шампуней з мас-маркету... Так, він містить сульфати, а також силікони, консервати та ароматизатор, тому кожен вирішує для себе варто чи ні 🙂

Даний шампунь я уже встигла протестувати двічі, тому готова ділитися остаточними враженнями 😉

На одне миття мені вистачило 1,5 мініатюри.

Як я зазначала вище, шампунь не утворює мега-густої піни, але гарно промиває шкіру голови, не створюючи неприємних відчуттів. При цьому, з цим шампунем ви не отримаєте вимитого до скрипу волосся. Воно буде чистим, гарно очищеним, проте залишатиметься м'яким 💆‍♀️

Загалом я залишилася задоволена цим шампунем. Хочу спробувати інші засоби від цього бренду!) Передусім цікавлять маски й інші шампуні. Ще раз повторюсь, що дуже тішить різноманіття об'ємів, що дозволяє тестувати різні засоби та брати їх у дорогу 🚞 Навіть тільки через аромат хочеться спробувати інші шампуні та користуватися цим 🌸

Враховуюви вартість і, звісно ж, аромаааат цей шампунь точно вартий уваги. Не на щодень, але для глибокого очищення гарний варіант 👍🏻 До того ж вітчизняний виробник балує такими продуктами, це особливо приємно 💕

Дякую всім за увагу! Бережіть себе 🤗🇺🇦