danabeauty

Пінка Biotrade Acne Out Cleansing Face Foam

Пінка Biotrade Acne Out Cleansing Face Foam

Привіт, красуні! ❤️ продовжую знайомитися з цікавими брендами доглядової косметики для комбінованої/проблемної шкіри. І сьогодні в мене на огляді міні-пінка аптечного бренду Biotrade❤️

Болгарський бренд косметики по догляду за шкірою. Класифікація: аптечна, дерматокосметика. Має декілька лінійок засобів:

🔹ACNE OUT – жирна та проблемна шкіра, комплексна терапія акне.

🔹PURE SKIN – лінійка дерматологічних засобів для кислотного пілінгу з метою постакне корекції та/або антивікової терапії.

🔹MALABEL – серія продукції, що створена спеціально для догляду за шкірою з аномаліями пігментації.

🔹ODOREX – антиперспіранти тривалої дії (як регулярні так і при гіпергідрозі).

🔹SEBOMAX – при лупі, себорейному дерматиті та випадінні волося (алопеції).

🔹KERATOLIN – засоби на основі сечовини для сухої і дуже сухої шкіри.

🔹SKAREX – для терапії та контролю рубців та шрамів.

Моя пінка з серії ACNE OUT, для проблемної, жирної та шкіри з акне, з молочною кислотою.

Особливості Biotrade Acne Out Cleansing Face Foam:

- формула без парабенів, сульфатів та спирту;

- молочна кислота, яка зволожує, очищує шкіру, посилює бар'єрні властивості та оновлює клітини;

- антибактеріальний комплекс для шкіри схильної до запалень;

- не викликає зневоднення та стягнутість.

- COCO GLUCOSIDE - поверхнево-активна речовина, яка використовується в якості пінооутворюючого, очищуючого, кондиціонуючого і підвищуючого в'язкість агента, підходить для тендітної і чутливої шкіри;

- LAURYL GLUCOSIDE - поверхнево-активна речовина, отримана з природних джерел;

- GLYCERIN - зволожувач, має антисептичну дію та допомагає встановити нормальний баланс і зволоження;

- LACTIC ACID - головний та єдиний активний компонент. Впливає на процеси регенерації та оновлення шкіри, на відлущування відмерлих клітин, зволожує шкіру, нормалізує процес відновлення клітин епідермісу; посилює в дермі синтез глікозаміногліканів та колагену. Використовується для догляду за проблемною та жирною шкірою, в очищувальних та регенеруючих засобах, а також як зволожуючий та відбілюючий компонент;

- PARFUM, LIMONENE, CITRONELLOL, GERANIOL, LINALOOL - речовини для парфумування. І саме з цим є велика проблема🥺 але про це згодом. Можу тільки додати, що така кількість ароматизаторів може викликати алергію.

- зручний об'єм 20 мл (як ви вже зрозуміли, я палка прихильниця мініатюрок😁 Пробники та мініатюри - чудова можливість спробувати новий продукт, зрозуміти чи підійде він вам, та не витратити на це багато коштів. Ну і звісно у подорожі, в дорогу - саме те!);

- дозатор, видає достатню кількість засобу. Для вмивання вистачить одного натиску;

- очищує шкіру делікатно, м'яко, не пересушує її, відчуття стягненої шкіри після вмивання немає;

- за рахунок молочної кислоти у складі на період використання ніби зменшилися запалення та візуально звузилися пори;

- ГОЛОВНИЙ МІНУС - АРОМАТИЗАТОРИ. У доглядових засобах для обличчя я не люблю різкі запахи та віддушки. У пінці присутній сильний запах чи то чоловічих парфумів, чи то різкий запах пінки для бриття, чи гелю для гоління🤔🫣 Він зберігається на шкірі навіть через деякий час після вмивання. А ще здатен викликати сильну алергію, тому через ароматизатори більше купувати не буду.

А які ще мініатюри пінок/гелів для вмивання ви б порекомендували затестити?🤩