Ta_nyaaaaaaa

Відтепер улюблене комбо для рук 🙌🏻 Спроба № 2 знайомства з Mermade 🦄🧜🏻‍♀️

Відтепер улюблене комбо для рук 🙌🏻 Спроба № 2 знайомства з Mermade 🦄🧜🏻‍♀️
Відтепер улюблене комбо для рук 🙌🏻 Спроба № 2 знайомства з Mermade 🦄🧜🏻‍♀️

Привіт, красуні 😉

Напевно багато хто уже бачив мій дещо скандальний допис доволі негативний досвід першого знайомства з українським брендом Mermade (він тут 👉🏻 https://club.makeup.com.ua/post/19246/)

Признаюся відверто, думку щодо їх гелів, лосьйону та більшості ароматів парфумованоі води не зміню, не "переобуюсь" 👡🔁👠, бо все-таки це не моє, або така була невдала партія лосьйону та гелю.

Однак надивившись величезну кількість гарних відгуків дівчаток з клубу, я не втрималася, щоб не дати другий шанс Mermade 🥺 Навіть лише через дизайн, хотілось спробувати інші засоби, але невдалий досвід зупиняв, думаю ви мене розумієте.

Так, я знову звернулася за допомогою до консультанта на сайті Mermade (у них з цим дуже круто. Комунікація з клієнтами на рівні ⬆️🔥, за що окремо дякую). Коротко розповіла історію невдалого знайомства з брендом і попросила підібрати засоби, які могли б покращити думку і подружитися з Mermade. Консультант АнастасіЯ 👩‍💻 (вона взагалі душка, бо продукція за її порадами - це пряме влучання в сердечко 💘) порадила нову лінійку для волосся, антисептик і крем для рук. А я слухняна дівчинка 😊 Тому замовила набір для волосся (шампунь та кондиціонер по 85 мл кожен, спрей-термозахист та спрей для легкого розчісування; антисептик для рук; крем для рук).

Сьогодні розповім про засоби для ручок 🙌🏻🧴

Погнали? 😏

Санітайзер Mermade з'явився у мене вперше 🙂 Аромат я обирала наосліп, що вийшло досить вдало)

Цей антисептик для рук пахне соковитими фруктами 🍊🍌🍎🍒🥝, однак не зовсім тими, які ми можемо з'їсти у реальному житті) Запах фруктів нагадує солоденьку жуйку зі смаком мультифрукт. Не приторно, а приємно солодко та водночас свіжо 🤤 Від аромату кайфанула) Це зовсім не той аромат будь-якої парфумованоі води Mermade чи іншої продукції. Він якийсь особливий, напевно тому так і зачарував ✨

Консистенція - доволі густий гель. Не тече і не тягнеться. Приємний на дотик. Постійно дещо прохолодний, завдяки чому освіжає руки.

Дозатор - відкидна кришечка. Проблем із вилученням продукту з тари не виникло. Доволі легко контролювати необхідну кількість гелю ☺️

На руках відчувається досить комфортно, так як він не стягує шкіру, не пече (якщо відсутні ранки звісно, так як 70% від складу - спирт), а також зовсім не липне.

Компоненти у складі:

• 70% - етиловий спирт, завдяки якому ручки будуть чистими;

• екстракт алое, який зволожує та доглядає за шкірою, не дає їй пересохнути від спирту.

Дрідний гліттер додає наче святкового настрою цьому санітайзеру) Він абсолютно не царапає руки та доволі швидко зникає з них після розтирання 🤲🏻

Однозначно крутий антисептик 👍🏻 Шкіра моїх рук в захваті від нього. Хочу спробувати більше ароматів, тепер мене не зупинити 🤭

Навіть звучить святково, правда ж?) А цей тортик на етикетці так і манить швидше відкрити, спробувати аромат та нанести кремчик на руки 🎂😋

Від цього крему я очікувала відчути доволі різкий, насичений аромат ванілі, однак цього не трапилося. Мені запах здається доволі м'яким і максимально приємним для рецепторів 👃🏻 Пахне тим самим смачним святковим тортом, наче легкий повітряний крем з легкою ванільною нотою 🍰

Консистенція крему максимально легка. Тому коли я вперше нанесла на руки і він навіть трішки потік, ковзаючими рухами донизу, то подумала, що ніякого зволоження очікувати не слід.

Перше візуальне враження виявилося оманливим. Бо незважаючи на легку текстуру, крем чудово зволожує руки. Він швидко поглинається, не залишає жирної плівки й інших неприємних відчуттів. Саме завдяки легкій напіврідкій консистенції, зовсім невеликої горошки крему вистачає на дві руки, бо він гарно розприділяється по шкірі.

Дозатор такий самий, як і в антисептика. Проте з ним були деякі проблеми... уже після першого відкриття, кришечка закривалася досить складно і якщо не прикласти додаткових зусиль, то крем залишався напіввідкритим. Через це декілька разів я не помітила, як не закрила його 🙈 Зараз до цбого я уже більш уважна і при закритті тари, притискаю сильніше.

Компоненти у складі:

• сік алое - зволожує та заспокоює шкіру;

• вітамін Е - глибоко живить її;

• ланоліном - натуральний компонент, що відновлює суху шкіру рук.

Як і антисептик, крем містить дрібні блискітки.

Дівчатка, я 2 роки надавала перевагу кремчику для рук з кокосом від Dr. Sante 🥺 Але після крему для рук Birthday Cake від Mermade, він посувається на друге місце. Ну дуже він мені сподобався, що стало несподіванкою, враховуючи перше враження 🫢

Ось так, неочікувано для мене полюбились засоби для рук від Mermade: санітайзер та крем 🦄🎂 Вони:

• мають не лише приємний аромат, а й виконують свої прямі завдання;

• завдяки своєму формату (29 мл) легко поміщаються у будь-яку сумочку чи навіть кишеню. Хочеться ними заполонити кожну сумочку і кишеню курточки 🤭

• економні у використанні;

• ціна = якість;

• український виробник 🇺🇦 А зараз особливо важливо підтримувати вітчизняні бренди;

• для мене працюють як антистрес і ароматерапія через м'які, ненав'язливі аромати)

Єдине, я чомусь думала, що Mermade остаточно змінив упакування на більш стійке (коробочки зі щільного картону)...напевно через нові відгуки дівчат. Бо, відкриваючи цю коробку, у якій було 6 баночок, вона погано тримає форму і дещо перехиляється. Можливо я отримала саме таку, бо замовляла через Makeup, а не на сайті бренду.

Однак це все такі дрібниці і абсолютно не важливі моменти, бо як же потішили нові для мене засоби Mermade за рекомендацією їх консультанта 😍 Я навіть і не думала, що зможу полюбити якийсь крем більше, ніж згаданий кокосовий Dr.Sante, а антисептик не буде пересушувати шкіру рук!)

Хочу подякувати і всім дівчатам, які ділилися позитивними враженнями від продукції Mermade, адже ви - перші, хто сподвигли мене на другу спробу знайомства 😊

Виходить, засоби з перших боксів - просто не мої, а в бренду є ще багато цікавого 🙈✨

А про засоби для волосся трішки згодом. Поки перші враження неймовірно круті, але треба ще трішки тестування для того, щоб склалася остаточна думка 💭

Дякую, що приділили мені свій час 🕰️ Надзвичайно ціную це ❣️