Beautiful land💞

Киснево-пінна маска для очищення обличчя Bubble Film

Киснево-пінна маска для очищення обличчя Bubble Film

Чогось я спочатку подумала що купувала цю маску на мейкапі, щось "загубилась" і не пам'ятаю де купувала🙈🤔.

Думаю чули теж про маски котрі наносяться на шкіру і потім починається магія...перед очима все таке пухнасте та пінесте стає, бульбашки та інше. Нажаль в даному пості будемо говорити не про це.

>Склад

Якщо вірити складу то він не дуже добрий. Є і спирт і інша гидота, але мою шкіру не пересушує🤔 хоча вона відразу, останнім часом, чує щось агресивне, але тут чомусь ні.

> Упаковка

Дуже мила. Компактна. Має захистну пластмасову заглушку, яка легко відчиняється.

Киснево-пінна маска для очищення обличчя Bubble Film

> Маска має желеобразну структуру, легко наноситься на шкіру та має приємний аромат. Він мені нагадує щось морського типу та виду, але насправді аромат більш нагадує на засоби для прання та миючого. Але все одно приємний, бадьорий.

> Все гарно зовні, а погано всередені.

°не піниться зовсім, я би підчеркнула що вона засихає відразу.
°дуже тяжко змивається, вона як желейка засохла + прилипла, потрібно змивати з допомогою різних щіточок і т.д
°пори не звужує, якесь відбілювання не відчула, чорні точки теж на місці, хоча замітила трохи шкіра зволожена, має живий вигляд.
°алергічних та інших побічних реакцій теж немає.
°ще такий прикол замітила що вона сама по собі випаровується.

Якби маска нічного поганого не несе та і хорошого мало, свою функцію не виконує тому ставлю 3/10, за те що нема алергічних реакцій.

🌺