Hanna Domashenko

Daeng Gi Meo Ri - мій найкращий домашній догляд за волоссям

Daeng Gi Meo Ri - мій найкращий домашній догляд за волоссям

Я довго шукала "свій догляд" за волоссям. Тестила різні засоби, після багатьох з них мала неприємну проблему у вигляді лупи...

Я пам'ятаю, як зараз, коли десь рік тому в соцмережах активно почали майоріти у багатьох дівчат баночки з Тенгі Морі (так само, як зараз активно просувається бренд HADAT). Цей корейський бренд став досить швидко популярним не тільки в Японії, Європі та США, а й дістався до України! Тенгі Морі використовують під час виготовлення косметики для волосся більше 30 різновидів лікарських рослин! Саме через цей фактор всі продукти мають трав'яний аромат, що багатьох може дратувати.

Мені подобається, що філософія бренду не тільки в тому, щоб споживач отримав кльовий візуальний вау-ефект, як то буває від філерів з силіконами, а й оздоровити не тільки локони, а й шкіру голови. До того ж, всі продукти різних серій не викликали в мене лупи! Просто фантастика!

Daeng Gi Meo Ri - мій найкращий домашній догляд за волоссям
Daeng Gi Meo Ri - мій найкращий домашній догляд за волоссям

Почала я знайомство з лінійки ChungEun (Тонізуючий шампунь для пошкодженого волосся та Відновлюючий кондиціонер для всіх типів волосся). Це був якийсь кайф! Мені тих півлітрових баночок вистачило чи не на рік!! А волосся стало виглядати, ніби я маю дорогий професійний догляд вдома. Кінчики стали менш посіченими, волосся блискучим, а час між кожним миттям волосся збільшилося!

Потім я познайомилася з лінійкою проти випадіння волосся Vitalizing (Відновлюючий шампунь та кондиціонер для волосся і есенція для зволоження і регенерації волосся тієї ж серії). Ця лінійка дуже кайфова! Ці фіолетові баночки стали моїм постійним домашнім доглядом! Волосся зволожене без додаткового обтяження, що дуже рідко зустрічається!

Далі на мене вплинула реклама і я спробувала маску з медової серії! Це супер продукт, але не на кожен день! Я використовую її раз на 7-10 днів! Вона має дійсно салонний ефект. Волосся блискуче та розсипчасте!

Потім я вирішила спробувати щось кардинально інше і придбала кондиціонер для волосся серії Yellow Blossom. Основним дієвим компонентом засобу є квітковий рапс - тому сам кондиціонер має яскравий запах трав та лугових квітів. Мої домашні взагалі не полюбили запах цього засобу, до речі) Цей продукт буде ідеальним для блондинок чи тих, в кого пористе та сухе волосся! Він так сильно зволожує та насичує волосся, що мені цього буває іноді занадто багато, тому я використовую продукт зовсім трошечки!

І провалом всіх моїх затестів став саме шампунь для жирного волосся) На відміну від інших засобів - він має прозору консистенцію та аромат жуйки Dirol Солодка м'ята! Псля миття залишається відчуття брудного волосся та сам шампунь погано вимивається...Як би я не намагалася змусити його працювати на мене та відпрацювати кожну копієчку - та ми з ним все рівно не подружилися!

Хтось користувався Тенгі Морі? Чи розділяєте мій позитивний відгук?