wowmom

Це саме той рожевий, який не виглядає дешево чи вульгарно! Та і якість помади - супер!

Це саме той рожевий, який не виглядає дешево чи вульгарно! Та і якість помади - супер!
Це саме той рожевий, який не виглядає дешево чи вульгарно! Та і якість помади - супер!

Привіт, красуні!

Помітила, що зараз рожеві помади не дуже популярні, і я розумію чому! Дуже важко знайти саме той віддінок, який би не виглядав занадно яскраво, "барбішно", або вульгарно. Я сама дуже рідко ношу рожевий колір, бо в основному на менф або універсальний нюд, або вже насичені віддінки червоного.

Але я знаю дійсно класну помаду, в дуже красивому ніжному рожевому віддінку - і це набір Eveline Oh! My Lips.

Це саме той рожевий, який не виглядає дешево чи вульгарно! Та і якість помади - супер!

Евелін вже давно випускає свої набори, в які входять матова помада та олівець для губ.

Там є дуже багато цікавих повсякденних віддінків, та мені найбільше запав у душу віддінок 04 Sweet Lips.

Це такий прохолодний колір, який мені нагадує піони.

Він досить спокійний, підійде для щоденного макіяжу, і він дуже круто освіжає обличчя.

До речі, віддінок олівця і віддінок помади круто доповнюють одне одного.

Звичайно, наносити її треба на підготовлені губи, але я не помітила, щоб вона якось занадто сушила губи. Ба більше, помаду я майжена собі не відчуваю.

І ще - мене вразила стійкість, адже навіть легкий обід, вона без проблем витримає.

Помада має ніжну мусову текстуру, і приємну солоденьку віддушку. Чесно, я зараз і не згадаю інших помад зі схожою формулою.

І це ще один приклад, коли можна отримати якісний продукт не за всі гроші світу.

Eveline Oh! My Lips залишила після себе тільки позитивні враження, а віддінок 04 - то взагалі окрема любов.

Дякую за увагу 😘