Ta_nyaaaaaaa

Вітамін С, що дійсно працює! Обережно, у дописі фото ДО/ПІСЛЯ та багато тексту🤭

Вітамін С, що дійсно працює! Обережно, у дописі фото ДО/ПІСЛЯ та багато тексту🤭
Вітамін С, що дійсно працює! Обережно, у дописі фото ДО/ПІСЛЯ та багато тексту🤭

Усім привіт 🤗

Сьогодні хочу поділитися враженнями про крем для чутливої шкіри обличчя з гіалуроновою кислотою, вітаміном С + вітаміном Е від українського бренду Sane ✨

Пропоную розпочати!)

Вітамін С 🍊- потужний антиоксидант, який потенційно може освітлити пігментні плями, вирівняти тон обличчя, зміцнити судини, допомогти у розгладжуванні тонких ліній, нейтралізувати вплив вільних радикалів та загалом покращити її стан.

Його ще називають вітаміном молодості 🧖‍♀️ Разом з жиророзчинним вітаміном Е (токоферолом) вітамін С утворює комплекс із запобігання процесам некотрольованого окислення у клітинах.

Властивості вітаміну С:

• здатний відбілювати шкіру;

• ущільнює кровоносні судини. Він впливає на синтез І та ІІІ типу колагену. Колаген І та ІІІ типу являється основними компонентами дерми в речовини, що ущільнює нашу дерму;

• покращує захист від ультрафіолету. Вітамін С зменшує еритему, яка викликається ультрафіолетовими променями. Завдяки переліченому він виступає доповненням до сонячних фільтрів;

• • має протизапальну дію.

З чим поєднувати вітамін С, а з чим навпаки цього робити не варто? 🤔📜

вітамін С + сонцезахисний крем. Взагалі найкраще комбо. Вітамін С допомагає боротися з вільними радикалами, які створюються через активний вплив сонця. Одночасно з цим, дія вітаміну С може дратувати і підвищувати чутливість шкіри (хоча це залежить від форми та відсотку концентрації у засобі), тоді шкіра стає менш стійка до негативного вливу УФ - випромінювання. Тому використовуючи разом з вітаміном С спф з високим рівнем захисту від сонця, ви значно підсилите захисні властивості цих двох засобів;

✅ вітамін С + ферулова кислота. Ще одне ідеальне поєднання активних речовин. Обидва з них - потужні антиоксиданти, які запобігають окислювальному стресу і посилюють захист від ультрафіолетового випромінювання. Використовувана їх разом, ферулова кислота підвищує стабільність і ефективність вітаміну С приблизно у вісім разів;

✅ вітамін С + гіалуронова кислота, кераміди, колаген;

✅ вітамін С + вітамін Е. Посилюють дію одне одного.

Виходить, у кремі, про який йтиметься нижче, якраз таки найкращі поєднання вітаміну С з іншими компонентами? 😊😉

В усіх "❌" маю на увазі комбінування вітаміну С з іншими активами в ОДНІЙ рутині (ранковій або вечірній)

❌ вітамін С + важкі метали (наприклад, мідь у складі косметики). Важкі метали притупляють дію вітаміну С. Він просто не діє як антиоксидант у такій комбінації, починає діяти як прооксидант;

❌ вітамін С + кислоти. Як і вітамін С, так і кислоти мають високу подразнювальну дію. Тому їх не слід використовувати одночасно;

❌ вітамін С + Ніацинамід. Поєднання ніацинаміду з вітаміном С у формі аскорбінової кислоти створює подвійну проблему: 1) вони нейтралізують дію один одного, 2) у тандемі можуть створити нікотинову кислоту, яка дуже подразнює шкіру;

❌ вітамін С + ретинол. Те саме, що і з кислотами. У випадку поєднання отримаємо нейтралізацію обох активів. Найкращий варіант використовувати ретинол ввечері, а вітамін С зранку.

❗️Ще раз хочу наголосити, щоб не забували про нанесення сонцезахисту при застосуванні вітаміну С, так як він підвищує світлочутливість шкіри 🙃

Про цей крем вперше я почула напевно більше року тому від найкращої подруги. Вона дуже нахвалювала його, розповідала, що він допоміг усунути рубці, пост-акне та гарно вирівняв тон шкіри.

Однак у той час я максимально скептично ставилася до бренду Sane (особливо після невдалого досвіду з брендом української доглядовоі косметики Relance 😭 і лікування після неї). Вважала, що їх продукти сумнівної якості у зв'язку з великою кількістю неоднозначних відгуків. Та й ціна підозріло низька як для дієвої косметики.

Згодом я почала чути гарні відгуки від інших знайомих, іншої близької подруги, тільки уже на маску з цинком.

Відтак, я вирішила не зволікати і знайомитися з нашим вітчизняним брендом Sane ✨🇺🇦 І так, моє перше знайомство пройшло цілком вдало. Першими продуктами стали маска для обличчя з каоліном та крем для жирної шкіри обличчя з лецитином (про них тут 👉🏻 https://club.makeup.com.ua/post/20053/). Під позитивними враженнями від першого знайомства, я вирішила придбати ще щось. Ним стала чудова пінка для вмивання, якою користуюсь і сьогодні (про неї тут 👉🏻https://club.makeup.com.ua/post/20527/).

Я так зраділа, що від більшості засобів гарний результат і вони чудово підійшли моїй шкірі, що вирішила спробувати ще щось. І під час чергового замовлення на Makeup кинула у корзину 2 пробники: маска з цинком (та сама, про яку близька подруга співала дифірамби) та крем з гіалуроновою кислотою. Ще один пробник отримала у подарунок до замовлення 😊

Крем з гіалуроновою кислотою, вітаміном С та вітаміном Е сподобався мені відразу. Проте я дала собі ще декілька днів перед замовленням планомірного об'єму, щоб остаточно зрозуміти його 😉 На момент замовлення у мене ще залишався крем з лецитином, однак вау-вражень від нього я не отримала, тому вирішила взяти крем для чутливої шкіри з вітаміном С, який так мені сподобався з першого використання пробника. До того ж, у мене також чутлива шкіра, тому подумала, що треба розпродувати крем остаточно)). Пробники вистачило на 5 днів.

Чесно кажучи, перед замовленням, від цього крему (міні-варіанту, пробника) я не не очікувала нічого, окрім гарного зволоження. Ну, і бажано, щоб не сипало від нього. Це уже перемога. Признавайтеся, у когось теж є такі проблеми з вибором крему? 🥲

Туба у крему звичайна, як і дозатор. Флакон виконаний з м'якого матеріалу, через що крем легко вилучити без зайвих зусиль. Дозатор з відкидною кришкою працює без проблем та надійно зберігають продукт всередині.

Консистенція легка, схожа на крем-гель, що мені дуже подобається. Він не жирний, не рідкий і не надто густий. На шкіру лягає тонкою вуаллю.

Аромат продукту відчутний, але не дуже насичений. Нагадує запах аптечної аскорбінки із косметичними домішками 🍊. На обличчі аромат зовсім не відчутний, та й загалом не надто дратує 😅

Склад. Так як у допис я розпочала про вітамін С та наголошую на його наявність у кремі, на цьому пунктику зупинюсь детальніше. Чи є у цьому кремі вітамін С взагалі, і якщо так, то у якій формі? Зараз розберемося з цим 😉👇🏻

Відразу відповідаю, що ТАК. Вітамін С у кремі для чутливої шкіри від Sane міститься, проте зовсім не на перших місцях у складі. Він представлений у формі аскорбіл пальмітату - Ascorbyl Palmitate 🙃

Аскорбіл пальмітат є ліпідорозчинною формою вітаміну С (жиророзчинним аналогом аскорбінової кислоти) і використовується у косметичних засобах як антиоксидант для підтримки здоров'я шкіри. При попаданні в епідерміс ця молекула (аскорбіл пальмітат) гідролізується і перетворюється на аскорбінову кислоту і пальмітинову кислоту.

Ця форма має високу стабільність, незважаючи на яку має низьку біологічну активність. Вітамін С у формі Аскорбіл Пальмітату також і освітлює пігментацію, стимулює синтез колагену. Йому властива протизапальна дія, пригнічувальний процес переписного окислення ліпідів і захист чутливих жирних (ненасичених) кислот у гідроліпідному бар'єрі. Крім того, ця форма має захисну дію на UVA i UVB - випромінювання.

Які переваги і недоліки вітаміну С у формі Аскорбіл Пальмітату?🤓

Переваги ✔️:

• є стабільним у нейтральних рН;

• темп вивільнення аскорбінової кислоти вільний, що означає більш м'яку дію, ніж чистої форми вітаміну С;

• має кращу стабільність в порівнянні з чистою формою вітаміну С, розчинний у жирах.

Недоліки ✖️:

• не рекомендований для роздратованої шкіри;

• його проникнення в епідерміс досить обмежене;

• досить мало засвоюється шкірою.

Отож з вітаміном С і його формою складі розібралися. Висновок: все-таки може не підійти роздратованій шкірі та не буде проникати в епідерміс глибоко. Однак теж доволі непоганий варіант за свої кошти.

Окрім цього, крем містить низку інших активних компонентів, що гпозитивно впливають на стан шкіри:

Передусім 2 компоненти, які заявлені у складі, окрім вітаміну С:

Sodium Hyaluronate: Гіалуронова кислота використовується для глибокого зволоження шкіри та зменшення втрати вологи.

Tocopherol: Це вітамін Е, який також є антиоксидантом і допомагає захищати шкіру від окиснювачів.

А також інші складові:

Morus Nigra Fruit Extract: Екстракт чорної ожини може містити антиоксиданти та вітаміни, які допомагають захищати шкіру від пошкоджень від сонця та вільних радикалів.

Lycium Chinense Fruit Extract: Екстракт китайської жимолості містить антиоксиданти, які можуть підтримувати здоров'я шкіри та боротися з ознаками старіння.

Fragaria Chiloensis (Strawberry) Fruit Extract: Екстракт полуниці містить вітаміни та антиоксиданти, які можуть допомагати зволожувати та підтримувати м'якість шкіри.

Berberis Vulgaris Root Extract: Екстракт кореня барбарису може мати антибактеріальні та антиоксидантні властивості, які корисні для шкіри.

Також хочу відзначити компоненти складу, які мені не дуже сподобалися, дещо насторожили, яких я ДО використання побоювалася:

Sweet Almond Oil (Prunus Amygdalus Dulcis Oil): Олія солодкого мигдалю. Цей компонент може бути комедогенним і сприяти утворенню прищів, особливо для осіб з жирною або проблемною шкірою. Мене, як власницю проблемної шкіри це дещо насторожило)

Ароматизатори можуть викликати подразнення або алергічні реакції у чутливих осіб. І цей компонент додали у крем для чутливої шкіри. Трішки нелогічно, правда? я теж не люблю парфумовані засоби для обличчя, але цей сприйняла +/- нормально

Phenoxyethanol: Це консервант, який може викликати подразнення для деяких осіб і, якщо використовується у великих кількостях, може бути шкідливим для шкіри.

Ethylhexylglycerin: Це ще один консервант, який також може викликати подразнення у чутливих осіб.

Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Salicylate, Limonene, Hydroxycitronellal: Ці інгредієнти входять до складу ароматизатора і можуть бути потенційно алергенними.

Спочатку зазначу, що моя шкіра: чутлива, комбінована, проблемна (наявні декілька активних висипань, усі - закриті комедони), на крилах носа 👃🏻 та щічках чітко виражена судинна сітка.

Крем відчувається досить комфортно. Він не жирний, не липкий. Жодних неприємних відчуттів таких як подразнення, печіння, сухість, свербіж чи інших не викликав. Крем надає шкірі видимого сяяння. Після його нанесення шкіра наче сяє зсередини (особливо добре це помітно на відео🎥), виглядає здоровою ✨ Знаю, що такий глоу-ефект подобається не всім..однак мені до вподоби. Люблю сяючі бази, кремчики, тональні засоби 😌

Крем доволі швидко поглинається шкірою. Після чого на дотик вона м'яка, гладенька і гарно зволожена.

Зазначу, що окрім цього крему на період тестування жодних інших нових засобів не вводила ❌

ДО/ПІСЛЯ додаю, а також відео як "сидить" крем на обличчі. Перші зміни помітні досить швидко - уже на наступний ранок я помітила зменшення почервоніння та видимості судинної сітки навколо крил носа. А за 5 днів зміни більш видимі уже і на щічках (там ситуація була складніша).

Як на мене, перший результат помітний майже відразу. А як вважаєте ви? 🙈

* Розумію і погоджуюсь, що для більш видимого та стійкого результату потрібний більш тривалий час використання засобу 💯

Враховуючи попередній абзац допису і фото до/після напевно немає особливої потреби розписувати величезні висновки 🙃 Розумію, що крем, як і будь-яка інша косметика - це дуже індивідуально, однак саме цей мені підійшов ідеально (що насправді трапляється рідко) 😍🔥

Підсумовую коротко:

✅ ціна як для хорошого продукту настільки приваблива 👍🏻;

✅ підходить чутливій шкірі;

✅ гарно зволожує;

✅ активні компоненти у складі чітко виконують своє завдання;

✅ перші зміни помітні доволі швидко ⏰;

✅ український бренд 🇺🇦. Станом на сьогодні це надважливо - підтримувати своє ❤️.

На підготовку та написання цього допису насправді пішло чимало часу. Так, це напевно мій найдовший і найбільш детальний огляд у профілі)

Усі, хто прочитав цей довгий текст, ловіть смаколик 🧁 та обнімашки 🤗

Бережіть себе 🇺🇦