Dana Kravchuk

Морквяна серія кремчиків від Ізраїльського бренду 🥕

Морквяна серія кремчиків від Ізраїльського бренду 🥕

Як і обіцяла, роблю огляд на креми для рук і ніг від улюбленого Ізраїльського бренду Care & Beauty Line, якість якого перевірена роками.

Огляд мого улюбленого алое гелю можна переглянути тут: https://club.makeup.com.ua/post/19794/

Характеристика від виробника:
Призначення: відновлення, від тріщин, живлення, зволоження, пом'якшення
Час застосування: універсальний
Класифікація: мас маркет
Країна ТМ: Ізраїль
Об'єм: 100мл

Особливості:
- Line Hand & Nails Treatment Cream зцілить шкіру, відновить травмовані зони, позбавить від свербіння, лущення і відчуття стягнутості;
- обліпиха має загоювальні властивості, нормалізує гідроліпідний баланс і пом'якшує огрубілі ділянки;
- олія моркви тонізуює, а також стимулює регенерацію, покращує мікроциркуляцію і внутрішньоклітинний обмін;
- олія чайного дерева має протизапальні властивості, усуває почервоніння та інші недосконалості;
- вітаміни A, E, B5 утримують необхідну кількість вологи в клітинах, роблять шкіру ніжною, пружною, еластичною і шовковистою.

Олія авокадо, гліцерин, алое, морська сіль, обліпихова олія, олія моркви, мочевина, чайне дерево, пантенол, ретинол пальмітат (вітамін А).


Зручний тюбик 100 мл.
Крем білого кольору, щільний, не жирний, має творожисту текстуру. Легкий запах моркви та ягідних.
Легко розподіляється по шкірі, швидко впитується та не залишає плівки на поверхні шкіри.
Особливо мені подобається відчуття після повного поглинання: шкіра дуже м'яка, зволожена та на дотик наче оксамит. Крем прибирає усі лущення та живить шкіру.
Використовую як для рук, так і для усього тіла. Навіть влітку ним приємно користуватися, нічого не блищить та не липне.

Моя оцінка 9/10 (мінус бал за запах, тому що я люблю використовувати для тіла солодкі аромати)

Призначення: відновлення, від тріщин, живлення, зволоження, пом'якшення
Час застосування: універсальний
Країна ТМ: Ізраїль
Об'єм: 100мл

Склад фактично ідентичний до попереднього крему,але цей крем використовується саме для ніг і п'ят.
Запах у нього більш приємніший, консистенція не така творожиста як у кремі для рук. Крем має більш оранжевий відтінок.
Так само добре зволожує та живить ніжки та п'яточки.
А от про тріщини так сказати не можна..На щастя, у мене немає з цим проблем, мене повністю влаштовує функція зволоження ніжок і все. А от моїй мамі з її проблемними п'ятами - цього крему недостатньо.
Тому тут діє інша схема: якщо є тріщини то звичайне косметичне зволоження тут не допоможе, як варіант - потрібно підключати аптечні препарати, такі як крем з великим відсотком мочевини (карбодерм, уреотоп).
Моя оцінка 10/10 для просто зволоження, якщо говорити про тріщини на п'ятах - 7/10.

До речі, крутий аналог👇🏼

Я з ізраїльською косметикою вже декілька років, тому раджу кожному приглянути щось для себе, не пожалкуєте😉 обов'язково щось сподобається 😁