Dana Kravchuk

Обіцяєш - виконуй

Обіцяєш - виконуй

Я думаю всі пам'ятають той період, коли корейський алое гель Holika Holika заполонив ринок б'юті-індустрії.
Лікування опіків та подразнень, зволоження, заспокоєння, лікування запалень - звучить як панацея, але звісно все індивідуально.
Від себе можу сказати, що Holika Holika досить чудовий бюджетний варіант алое, тим більше бачимо у складі не порошок, а саме aloe barbadensis leaf juice. ✅

Обіцяєш - виконуй


Ізраїльська косметика, що вкрала моє серденько декілька років тому ❤️
Мій улюблений гель алое у складі якого:
- aloe barbadensis gel
- мінерали мертвого моря
- вітамін Е
- мочевина

Приємна консистенція гелю, без специфічних ароматизаторів. Швидко заспокоює подразнену шкіру після бриття, рятує від опіків, швидко загоює порізи. На літо буває використовую замість звичайного крему, обожнюю відчуття холодку на шкірі у спеку🥰
Мій фаворит вже декілька років ❤️


При написанні допису та рекомендації свого улюбленого алое не зрозуміла тільки одного - як я досі не написала жодного допису про цей ізраїльський скарб?🫣 адже маю декілька фаворитів та щорічно поповнюю свої запаси Ізраїльської косметики. Тим більше такий чудовий бренд також представлений на MAKEUP. (чомусь раніше на це не звертала увагу, так як кремчики мені привозила знайома безпосередньо з Ізраїлю)😱
Тому чекайте детальний допис про кремчики Care & Beauty Line 🥰☺️